Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze nieśmiało pokazuję... słoiki str 21
#31
Świetnie domalowałaś tło! Super! I już nie wiem, który bardziej mi się podoba. Pierwszy czy drugi z cudnym czystym decou.
Brawa!!!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#32
Tło dopaćkane idealnie Wink a drugi słoik - bardzo ładne, dobre decou. Dołączam się do braw DD Big Grin
Odpowiedz
#33
Ładne decou początki :-) Super, że sama domalowujesz tło pod kolorystykę motywu, to nie jest takie proste. Powodzenia w dalszej drodze z decou :-)
Odpowiedz
#34
Oba mi się podobają .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#35
Śliczne, bardzo smakowite słoiki, starannie zrobione Smile I tez się nie mogę zdecydować: jabłko czy truskawka, oba mi się podobaja.
Odpowiedz
#36
arttmake dziękuję Smile Ja sama nigdy nie wiem co jest co Wink
DeDe kochana dziękuję Smile
martag90 cieszę się ,że ciapanie się podoba. Niestety nie zawsze chce mi ładnie wyjść Wink
apawlaczka bardzo dziękuję. Chciałabym kiedyś choć w malutkiej części potrafić robić tak piękne rzeczy jak Wy Smile
natabus Smakowity? WinkDzięki Smile
wiolka42 dziękuję za ocenęSmile
grarut to prawda. Ładny motyw to połowa sukcesu. DziękujęSmile
cavi Dziękuję. Staram się nie robić fuszerek Wink
Odpowiedz
Reklama
#37
Kurczę, fajnie te tła porobiłaś. Ja tak nie umiem (choć co prawda rzadko próbuję Wink)
Truskawkowy pobudza pracę ślinianek. Hmm.. układ nerwowy człowieka dziwnie działa - patrzę oczami a czuję w ustach... Mniamuśny jest Smile
Odpowiedz
#38
Virgo_777 Niestety nie należą mi się te wszystkie pochwały bo ja tło tylko dorobiłam i jakoś mi to o dziwo wyszło Smile A słoiczek z truskawkami zostawiłam sobie do herbaty owocowej . Owoce w zimie będą robić domownikom apetyt na nie Smile
Odpowiedz
#39
Ja jestem za tym popaćkanym, pięknie Ci wyszedł, jest taki pełny Smile choć pewnie jeszcze pusty Wink
Truskaweczkowy jak dla mnie "za czysty" Smile
Odpowiedz
#40
Oba bardzo ładne i staranne. Mniamuśne truskaweczki mogą być u mnie Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl