Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze nieśmiało pokazuję... słoiki str 21
#41
malgana dziękuję Smile Ten pełny jest pusty ale ten czysty już jest pełny Wink
abask za słowa pochwały bierz co chcesz Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#42
Bardzo ładne te słoiki, najfajniejsze do współpracy słoiki to pamiętam były po konfiturach z Łowicza bo mają fajny owal wytłoczony, można iść na łatwiznę Big Grin
Odpowiedz
#43
FutrzaQ dzięki za odwiedziny Smile Pomyślę tylko będę musiała znaleźć kogoś kto środki wyje a mi słoik odda Wink
Odpowiedz
#44
Muszka ja właśnie zrobiłam ten "błąd" i dostanę pakę z puszkami i butelkami Big Grin
Ataner dziękuję Smile Jak widzę truskawki górą Wink

Zainspirowana koszyczkami na forum "urodził" mi się jeden Smile
No i puszeczka na kawę. Najgorsze dla mnie jest mieszanie farb tak aby pasowały do koloru z chusteczek.
Puszeczka zawędruje do jednej z moich szwagierek - mam ich aż 4 Big Grin - a koszyczek do córki jeśli go zechce na doniczki z ziołami na okno do kuchniSmile

Zdjęcia wgrały się nie tak jak ja to zrobiłam. Nie zrobiłam zdjęcia dna puszki gdzie też jest transfer ręcznej roboty Smile


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
#45
Na ostatnim zdjęciu koszyk najfajniej wygląda, ładnie chlapnęłaś tego motyla Smile
Z mieszaniem farb tez mam problem nie przejmuj się, serwetka np w kolorze kremowym, chciałbym taki zrobić a zawsze mi wyjdzie taki mocno żółty, albo chcę zrobić jakiś ładny błękit to wychodzi odcień zimnych, bladych płytek łazienkowych ;d Ja mam tylko te "podstawowe" kolory w małych tubkach, a one są takie bardzo wyraziste, nie ma jakiejś kości słoniowej czy coś w ten deseń tylko np. żółty, czerwony, zielony i mieszaj sobie to. Te ładniejsze kolory są zawsze w większych tubkach a to już kosztuje i wiecznie na to sępie Smile Do zabarwiania białego (ostatnio sprawdziłem) jak szkoda farby można kupić pigment z budowlańca (są po około 5 zł więc chyba wychodzi taniej jak za zwykłą farbę w kolorze) i dodawać pipetą Big Grin
Odpowiedz
#46
b-b, ja pochwalę za super transfer i kropki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#47
Puszka kawowa fajna, i też mi się bardzo podoba motylek na koszyku.
A z podstawowych barw można wymieszać (prawie) wszystko. Weźcie pod uwagę, że druk idzie z 4 kolorów (zazwyczaj, pomijam szczególne wydruki) - Cyan, Magenta, Yellow, blacK. Czyli z niebieskiego, różowego, żółtego i czarnego jest bardzo szeroki zakres barw na drukowanych obrazkach. To samo da się osiągnąć mieszając farby, dokładając oczywiście do tego białą farbę.
Odpowiedz
#48
Motylek w kropach prezentuje się pięknie! Z tegoż to powodu koszyczek wygrywa Smile
Puszka kawowa matem wykończona...? Też całkiem, całkiem, ale w towarzystwie koszyczka... Wink
Odpowiedz
#49
Dekielek na puszce bardzo kawowy, ładnie przypaprany Smile brawa za transfer! Motylek z kropkami fajnie pomyślany.
Odpowiedz
#50
jak dla mnie słoiczek truskawkowy jest debest ! "D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl