Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze prace decoupage
#11
Hehehe wiem, pierwsze prace moje to wstyd pokazywać Big Grin ale cóż od czegoś trzeba zacząć Wink
Odpowiedz
Reklama
#12
Jaki wstyd? Bardzo dobrze, że pokazujesz! Zobacz na moje... Big Grin
Też jestem świeżynką. Rady dziewczyn są bardzo pomocne Smile Tutaj jest taki poziom, że póki co nie pokazuję nic więcej, bo ciągle tworzę, a konkretnie - lakieruję i szlifuję na maksa Big Grin To forum stawia mi poprzeczkę i teraz dążę do tafli! Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#13
Każda z nas ma swoje pierwsze prace. i niekoniecznie teraz by się nimi chwalić chciała.
Ale tak jak pisza dziewczyny początki to początki . My wytykamy błędy , Ty przyjmujesz je na klatę
czyt. cycki i i nie odpuszczasz a szlifujesz i lakierujesz .
Dobrze doczytałam że pierwsze bombki to początek? Jeśli cały czas coś robisz to tegoroczne będą już zupełnie inne.
Odpowiedz
#14
Krytykę pierwszych już Dziewczyny uskuteczniły, to ja tylko napiszę, że ta ostatnia mi się bardzo podoba, urokliwa jest Smile
Odpowiedz
#15
Bombeczki podobają się z uwagi to,że widać w nich jakąś pozytywną świąteczna nutę.Dla mnie są pelne ciepla.ja bym sobie zabrala niebieskie bo lubię ten kolor.Osobiście jestem zbyt leniwa by robić tego typu decoupage ze względu na trudnosc z jaką się je lakieru.Podziwiam zacięcie.Ja robię decoupage od środka,więc omijam lakierowanie.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl