Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
babulowe początki - Kolejne prace str 3
#11
Nie no, brawa za taki start!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#12
super start, za chwilę się nauczysz cieniowania i będzie jeszcze piękniej :-)
Odpowiedz
#13
(08-13-2015, 09:30 AM)DecouDream napisał(a): Nie no, brawa za taki start!

HeartHeartHeart
apawlaczka - CheersCheers
Dzięki abaskowi te fotki się tutaj znalazły .
Dzięki za miłe słowa dziewczyny Heart
Odpowiedz
#14
Bardzo, bardzo te początki Smile bratkowe pudełko po prostu cudne. Lampionik też fajny, co do butli, to podpiszę się pod Hanią Wink
Odpowiedz
#15
Jestem zachwycona takimi początkami. Bardzo fajne prace.
Odpowiedz
#16
Dobry start! Big Grin Ani się obejrzysz, jak dzięki Dziewczynom a przede wszystkim Hani (bo masz ją "pod ręką") dorównasz innym Wielkim, których tu nie brak Big Grin

Pst! O krytykę się nie proś bo jak trzeba to się nasłuchasz i naczytasz Wink Ale zawsze konstruktywnie i z sympatią Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Dodałyście mi skrzydeł kobietki Smile Przyznam ,że robiłam te prace trzęsącymi rękami i podchodziłam do tematu jak pies do jeża . Kilka miłych słów sprawia ,że chce się podziałać i potworzyć ,coś nowego .Oczywiście oglądam prace innych i doświadczonych koleżanek ,bo mnie po prostu inspirują .
Moją piętą achillesową jest dobór kolorów i rozmieszczenie przedmiotów .Tłumaczę sobie ,że to dopiero pierwsze kroki i z czasem się nauczę .
Miłego dnia Smile
Odpowiedz
#18
Na pewno się nauczysz, szczególnie, że na tych pracach, które pokazałaś, ani kolorystyka, ani kompozycja nie szwankuje Smile Porozglądaj się po stronach/forach dotyczących malarstwa i grafiki, ew. fotografii, tam znajdziesz zasady kompozycji, takie podstawy dobrze jest znać, chociaż często i tak układa się na intuicję Smile
Odpowiedz
#19
Ho, ho. Początki udane bardzo, bardzo. Bratkowe pudełko w pięknym kolorku Wink
Odpowiedz
#20
Ładne początki a najnajnaj to pudełko. Ja uwielbiam fiolet Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl