Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój zakątek - zakładka - str. 6
#11
Nie jesteś odosobniona w kładzeniu kraka jednoskładnikowego. Ja go też używałam i nawet bardzo mi się podobał Wink) czasami jeszcze go położę.
Jak na początek bardzo fajne prace chociaż błędów się nie ustrzegłaś ( ale uważam to za zupełnie normalne) Dziewczyny już napisały wszystko Wink))

Trzymaj tak dalej a będzie coraz lepiej bo człowiek uczy się dzięki praktyce Wink
Odpowiedz
Reklama
#12
Bardziej podoba mi się deska, mimo zbyt mocnego i rozległego kraka Wink Herbaciarka mi niezbyt leży kolorystycznie.
Ale początki obiecujące, czekam na następne prace Smile
Odpowiedz
#13
Na desce ładnie wyszedł krak, niestety motyw jest za delikatny i ginie. Ale to już dziewczyny pisały.
Co do herbaciarki też już wiesz. Jednak jak na pierwsze prace całkiem dobrze zaczynasz. Próbuj, ciesz się efektami i pokazuj Smile
Odpowiedz
#14
Co do uwag i rad - dziewczyny już wyłożyły podstawy decou Smile dodam tylko, że ja ciągle mam problemy z lakierowaniem. Forum wyrobiło we mnie chęć (i kompleks jednocześnie, iż ciągle kurka nie potrafię osiągnąć zamierzonego-wymarzonego efektu) wylakierowania wszystkiego tak, żeby kurz się nie miał czego przyczepić. Oczywiście nie do wszystkiego taka gładź pasuje, niemniej jednak dobrze by było umieć taką osiągnąć Wink zatem ciągle się uczymy! wszyscy! Smile
Odpowiedz
#15
Dzień dobry, dzień dobry! Smile

Od jakiegoś czasu nic nowego nie wstawiałam, bo ćwiczyłam lakierowanie i szlifowanie. A że mam czas tylko wieczorami to trochę się zeszło Wink

Na pierwszy ogień wstawiam przybornik na długopisy/kredki, który zrobiłam dla mojej chrześnicy Karolinki (jest w 3 klasie szkoły podstawowej i uwielbia różowy kolor). Jak widać ćwiczyłam też trochę transfer Wink
           

A kolejna praca to znów deska. Uparłam się póki co na jednoskładnikowego kraka. Deska będzie wykorzystana pod kalendarz, dlatego na środku jest trochę wolnego miejsca Wink
       
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#16
Iza te kwiatki na przyborniku to tak były poucinane? Czy Ty tak je obcięłaś? Wydaje mi się że ładniej byłoby gdyby zachodziły na drugi bok .Ogólnie to fajny taki wesoły ten przybornik. Druga praca - różany motyw piękny . Tylko dlaczego takie ciemne tło dałaś pod tego kraka? Tych róż tam prawie wcale nie widać . A szkoda Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#17
Takie ciemne tło, bo koleżanka sobie zażyczyła ciemny fiolet, który będzie jej pasował do kuchni... Wink Kolor mieszałam, mieszkałam i udało mi się wymieszać idealnie taki sam jak jej szafki kuchenne. Pod różyczkami dałam białe cieniowanie. Nie do końca mi wyszło, ale dzięki temu chociaż różyczki choć trochę widać Wink

A na przyborniku to tak specjalnie poucinałam. Jak poprzednio prezentowałam herbaciarkę to ktoś pisał, że takie zaginanie motywu zawsze źle wygląda...

Ach, przepraszam za zdjęcia. Kiepskiej jakości bo robiłam telefonem. Na przyszłość postaram się już aparatem Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#18
Przybornik bardzo czysty mi się podoba Smile W desce mi się ten fiolet z różami trochę gryzie.
Odpowiedz
#19
Tinuviel przybornik mi się podoba i nawet to ucięcie mi bardzo nie przeszkadza Smile
Deseczka...jeśli się zamawiającej podobała to git Smile
Odpowiedz
#20
Przybornik mi się bardzo podoba, aczkolwiek ja bym jednak kleiła z zaginanymi motywami. Mętlik, raz mówią nie zaginać, innym razem odwrotnie Big Grin Mnie po prostu bardziej by leżało, gdyby była kontynuacja motywów. Ale tak jak jest też jest cudnie.
Deseczka podoba mi się tylko z przodu, fiolet z różyczkami z tyłu jakoś nie bardzo, ale ważne, że się podoba właścicielce Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl