Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój zakątek - zakładka - str. 6
#31
To i ja choć spóźniona życzenia jeszcze złożę Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
Nieważne czy spóźnione, ważne, że szczere! Smile Dziękuję bardzo!
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#33
Dziękuję bardzo! Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#34
Od razu zaczęłaś od spękań ? Brawo ! Ja się zastanawiam nad spękaniami dopiero Wink ale daleka droga do doskonałości hihihih
Odpowiedz
#35
wątek przeleciałam i....
deska z różyczkami sie podoba. to nic że one troche gina w tym fiolecie.
o błędach tych technicznych pisały już dziewczyny.
co do jednoskładnikowego lubię go bardzo ale wiecie , Mi i tak najbardziej podoba sie ten mój krak jajeczny Big Grin
Odpowiedz
#36
Dziewczyny już napisała uwagi co do technicznych niedociągnięć mnie tylko pozostaje dodać,że ja też zakochana byłam w jednoskładnikowe.Nie używam spekan ostatnio ale nie dlatego, że mi ta fascynacja przeszła a tylko dlatego,że tak jak Ty lubię próbować czegoś nowego.Fajnie miecciociektora takie fajne przybornik robi.Ja teraz dla mojej najmłodsze chrzestnej córki maluje domek dla lalek.Chciała domek dla lalek na gwiazdkę.Ja znalazłam domek na ulicy.Przymierzam się do kupna a tu proszę magia się zadziała i domek sam się znalazł.Powodzenia w poszukiwaniach swojego stylu.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#37
Dziękuję Dziewczyny za komentarze i rady. Wszystkie wykorzystam Smile
Ostatnio nic nowego nie dodaję, ale ciągle ćwiczę. Kilka przedmiotów się robi Smile
No i nadal kombinuję z nowymi technikami, preparatami, itd. Jak już skończę to na pewno dodam cosik.
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#38
A prezent mikołajkowy? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#39
Niestety nie obfociłam przed wysłaniem Sad
Ale jeżeli Wiola pozwoli to wykorzystam jej zdjęcia i wrzucę Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#40
Iza to ja wolnym czasem - ostatnio jestem mocno zabiegana - obfocę i wrzucę w moim wątku Smile. Te co wrzuciłam w mikołajkowym nie są dobrej jakości bo były robione na szybkiego.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl