Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój zakątek - zakładka - str. 6
#41
Byłabym wdzięczna za focisze Smile
No właśnie obawiam się, że jak wrzucisz w swoim to powstanie małe zamieszanie... Może prześlij mi na maila albo wrzuć od razu do mojego wątku Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
#42
Iza jak się trochę ogarnę to wyslę Ci na maila. Podaj mi go na priv Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#43
Iza przepraszam że to tak długo trwało . Jakoś ostatnio nie mogę się zmobilizować . Wrzucam fotki Twego prezentu mikołajkowego . Opis pozostawiam Tobie Smile            
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#44
Wiolcia, dziękuję za wrzucenie zdjęć. Opis już sobie daruję, bo minęło trochę czasu i chyba nie warto Wink
A teraz prezentuję Wam zakładkę do książki. Opisu zbyt obszernego nie będzie, bo jak widzicie, łatwizna w wykonaniu Tongue Serwetka po całości.
Zdjęcia kiepskiej jakości, bo robione na szybko telefonem w autobusie (był to prezent dla osobnika płci męskiej, który poszedł do niego już dawno temu, a ja zapomniałam zrobić sobie zdjęć na pamiątkę, i jako że dzisiaj rano jechaliśmy razem do pracy autobusem to na szybciora zrobiłam zdjęcie - używa zakładki! - by jakoś uwiecznić me marne starania w dekupażu) Tongue
Także tego. Czas start. Krytykę przyjmuję z pokorą Smile
       
W międzyczasie robiłam jeszcze drugą zakładkę z sercem, Wieżą Eiffla i spękami (dla osoby kochającej Paryż), ale zdjęć brak Tongue Może uda mi się wyprosić foty Wink
Miałam chwilowy przestój w deku przez inne sprawy na głowie, ale teraz jestem w trakcie realizacji kilku pomysłów, więc z pewnością będę prezentować.
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#45
Tinu, super, że znów wpadłaś w wir prac Smile Zakładka bardzo mi się podoba (lubię motyw map). Jak najbardziej męska. Fajny wisiorek.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#46
Fajowa zakładeczka Smile lubię tą serwetkę, jak dla mnie jest ona idealna na "męskie" prezenty Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
Też mi się podoba . Nie znam tej serwetki Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#48
Dziękuję Dziewczyny za komentarze Heart
Bardzo lubię tę serwetkę. Tak jak napisała DD i Merilon - tez mi się wydaje idealna na męskie prezenty deku Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#49
No i właśnie, prosto, schludnie, ładnie i po męsku... A i akcencik fajny. No, ja też lubię tę serwetkę.
Odpowiedz
#50
Dziękuję Virguś Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl