Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niespokojne łapki... - szydłowane - s.10
#31
To prawdziwe puzzle?
Świetny pomysł Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
Dziękuję za miłe słowa Smile
Puzzle są drewniane. Kupiłam takie deseczki pocięte jak puzzle. Myślę, że niekompletne też można wykorzystać. Nawet nie zakuwać, tylko użyć jako ozdobienie dołu szkatuły czy nawet chustecznika. Trzeba by poszukać w szafkach Młodego... Tak, to jest myśl... Wink
Odpowiedz
#33
Trzeba potrenować i przypomnieć to i owo, bo palce jakoś zapmniały i nie są tak posłuszne jak kilka lat temu.
Ale podobno trenig czyni mistrza. Z tym misztrzem to bym nie przesadzała, ale na pewno trening pomaga. Potrenuję Smile
       
Odpowiedz
#34
Dzięki Duszki Smile
Reni bardzo mi miło, że się podobają. To ładne kamienie.
Olik, pierdzionek to nie moja robota niestety. Aż tak zdolna to nie jestem.
Lubię prostą biżuterię. Kamienie w oprawach źle dobranych, czy z nieodpowiednimi dodatkami tracą swoje piękno i często wręcz kiczowacieją.
Odpowiedz
#35
Świetne i eleganckie. Szapoba Madam!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#36
Thx DeDuś Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Śliczne kompleciki Wink
Odpowiedz
#38
Z chęcią bym podkradła ten ostatni z pierwszej strony...gdybym biżuterię nosiła Big Grin
Odpowiedz
#39
Ale biżuterię zawsze można nosić (nawet jak się jej nie nosi) - np. w kieszeni, albo w torebce, ewentualnie... w plecaczku... Wink
Dziękuję Smile
Odpowiedz
#40
Justynka fajny pomysł z tym noszeniem . Wrzucę swoje bransy do plecaczka i też będę nosiła Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl