Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
różana szkatułka s 49
Virgo, dziękujęSmile
jeszcze mam w planach popróbować tło z ryżowca i wycięte motywy z papieru do decoupage, to nie powinno chyba tak blaknąć
kupiłam jeszcze kiedyś w promocji niebieskiego ryżowca i nie wiem co z nim począć na razie
Odpowiedz
Reklama
Obawiam się, żę na ryżowcy papier będzie się odznaczał. No chyba, że dokładnie motyw wytniesz.
Odpowiedz
Virgo, tak właśnie chcę wyciąć dokładnie
Lady Słonko, dzięki za podpowiedźSmile spróbuję, mam akurat puste szklane pojemniczki po świecach
Odpowiedz
udało mi się jakiś czas temu zrobić taką prostą herbaciarkę. góra to serwetka po całości, dodałam też trochę zielonych wyciętych listków z tej samej serwetki żeby ożywić wieczko; dół to bejca, czereśnia antyczna, w środku buk.

           
Odpowiedz
Dokładnie tak, klasyka zawsze górą. Ładna herbaciarka.
Odpowiedz
Natabus, Virgo, Muszko; dziękuję Wam serdecznie. fajnie mi się pracowało nad tą skrzyneczką i cieszę się że się Wam podobaSmile
Odpowiedz
Reklama
Ataner, dziękiSmile
ona w środku jest rzeczywiście jaśniejsza i kolejnym razem zrobię jednakowe jednak, bo przy oglądaniu na żywo jednak mi zgrzytało...cóż pomysły początkującej. te boczki wieka kleiłam parę razy bo mi się szarpało i w niektórych miejscach są też i z tego powodu dodatkowe liścieSmile no i ładnie ożywiły. serwetkę kupiłam stacjonarnie, ale w necie też w którymś sklepie widziałam.
życzenie było takie żeby wieko nie było bardzo dziewczyńskie, ukwiecone, różowe itp bo to "dla niej i dla niego" a nie tylko dla gospodyni
Odpowiedz
Oli, dziękuję ślicznieSmile
Odpowiedz
Ataner, Natabus, Mery, dziękuję pięknieSmile
Odpowiedz
Grarut, dziękujęSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl