Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
#21
Hej! To niebieskie jest fajne z kropeczkami ale....widać gdzie były wyrywane wzory- podmaluj to kolorem tła!
Czarne podsunęło mi pewien pomysł......idę szukać kartonów!!!! Smile
Shy
Odpowiedz
Reklama
#22
Fantastyczne zdjęcie miska! Zabieram pudełeczko Smile
Odpowiedz
#23
Truskawko - masz rację Sad Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to,że to pudełko dla mnie i świata nie zobaczy Smile Ale następnym razem się poprawię... Smile
Z drugim pudełkiem będę chyba jeszcze walczyć, bo ta biała ramka dookoła miśka za bardzo się odcina... Może pocieniuję w szarościach...?

A następne pudła już czekają w kolejce... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#24
A mnie sie to czarne podoba takie, jakie jest. I cos mi sie wydaje, ze sroga zima idzie, skoro masz zapas pudel po butachWink
Odpowiedz
#25
Shanna - sroga zima była i stąd ten zapas Smile

A teraz kolejny recykling. W zeszłym roku widziałam "bombki" z żarówek, bardzo mi się pomysł spodobał. Przez rok zbierałam stare żarówki i uzbierałam... trzy Confused Tak to jest, jak się ma większość żarówek energooszczędnych...Tongue
Dwie ozdobiłam, a trzecia... gdzieś jest, ale nie wiem gdzie.... Muszę zrobić porządki... Blush
       

Z tej mniejszej jestem zadowolona, to Wam pokażę ją z bliska Smile
           
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#26
Dziękuję Smile

Złote "reliefy" robiłam konturówką. Ręka mi się trzęsła, wyszło tak sobie, ale to mój "pierwszy raz" Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
bombeczki żarówkowe są świetne! Próbowałam kiedyś zrobić relief na butelce i nie jestem zadowolona z efektu - to kwestia wprawy zapewne, ale cóż nie pozostaje nic innego jak ćwiczyćSmile
Odpowiedz
#28
(11-23-2010, 11:58 AM)callisto napisał(a): cóż nie pozostaje nic innego jak ćwiczyćSmile
Otóż to Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#29
Kształt tych zarówko/bombek fajny- ale chyba nie udekorowałabym sobie choinki takimi Wink
Shy
Odpowiedz
#30
Dziękuję za miła komentarze Smile

Truskawka - samymi żarówkami może nie, ale marzy mi się eko-choinka: dekorowana różnymi "śmieciami"... Smile Na przykład łańcuchami ze starych papieróe prezentowych, takimi zabaweczkami, jakie kiedyś się robiło i takimi zawieszkami z teabagów:
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl