Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream - przygoda z igłą, miętowa chmurka poduszka, str.2
#1
Kochane, nieustannie podziwiam Was za dzieła krawieckie. O, Mistrzynie Notworthy Mając Majeczkę pod sercem (i więcej wolnego czasu) i ja postanowiłam sięgnąć po igłę nie tylko w celu przyszycia guzika. Oprócz tych ratujących życie spotkań, ostatni raz śmigałam igłą w szkole podstawowej na zajęciach pracy-techniki. Nie powiem, lubiłam je, a na swoim koncie z tamtych czasów mam koślawy piórnik i "haftowaną" chusteczkę Big Grin
Moja pierwsze szyjątko to poduszka chmurka. Materiał bawełna, wypełnienie silikon, oczy i uśmiech brązowa mulina, rumieńce filc i biała mulina. Szerokość 52 cm, wysokość 28 cm. Szyję ręcznie, maszyny nie posiadam.

Nie jest idealna. A chciałabym spróbować jeszcze coś uszyć. Doradźcie proszę, co zrobić, by uniknąć tych marszczeń w zagłębieniach oraz tych na wierzchu przy "obłym" kształcie, bo sam prosty dół (a jego jak na złość nie widać Big Grin) wyszedł idealnie jak spod maszyny.

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#2
Dzięki Gosiu :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Dzięki Reniu!
Nacięcia zrobiłam, bo gdzieś to widziałam, ale czy je dobrze zrobiłam? Yyy nie wiem Big Grin Będę pilnować łagodniejszych wcięć na mur beton.
Główne kolory to pastelowy szary, turkus/mięta, pudrowy róż no i biel.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#4
Rozmarzona chmurka. Słitaśna Smile
Odpowiedz
#5
Virguś, dziękuję :*
Nat, Ren, jeszcze się nie przeprowadziliśmy (bardzo długa historia...). Pokoik na razie pomalowany, mebelki nie są jeszcze złożone, wszelkie dekoracje muszą poczekać. Jak już coś się podzieje i będzie co fotografować, wrzucę zdjęcia Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#6
Grażynko, bardzo Ci dziękuję. Czyli nie jest taka zła i może być wyciągnięta na światło dzienne? Rolleyes
:*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#7
Reniuś, to ją wyciągnę z czeluści Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#8
Ja zaglądając na pinteresta wiedziałam że COŚ się dzieje Wink no boska ta chmurka Ci wyszła, szacun wielki bo ja jeśli chodzi o szycie to nic kompletnie nie umiem Big Grin pewnie dlatego że moja mama to krawcowa Shy
Odpowiedz
#9
haha Meriluś, fakt, dokształcam się w kierunku władania igłą głównie przez Pinteresta Big Grin
O jak ja bym chciała, by moja mama była krawcową... Byłaby teraz bardzo zajęta Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#10
Coś w tym jest Muszko Smile
Robienie na drutach? Jej, jak mi się podobają dzianinowe i włóczkowe twory... Może nie wszystko stracone Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl