Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafe MaMa - moja galeria prac
#11
Różnorodnie u Ciebie. I dobrze. A to niebieskie z różami..? co to za struktura?

A, butelkę zabieram Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
kolejne udane prace, dla mnie najfajniejsza butelka.
to niebieskie dla mnie wygląda na tło z farby przy pomocy folii? zgadłam?
Odpowiedz
#13
Też dumałam nad tym niebieskim Smile W sumie pierwszy raz coś takiego widzę Smile
Skrzynka jest pięknie skomponowana Smile Ja wolę stonowane kolory, ale w tej pracy w ogóle mi nie przeszkadzają, bo wszystko gra Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#14
Niebieskie to zwykle chusteczki higieniczne tak maziane klejem. Czasem 2-3 warstwy, a w niektorych miejscach tylko jedna jak sie porozwarstwialo przy mazianiu. Potem malowane na niebiesko i pobielane Wink

Troche tego naprodukowalam przez ostatnie 2,5 miesiaca odkad zakochalam sie w decoupage. Wiec jeszcze Was troche pomecze, a potem juz na biezaco bede wrzucac fotki.
Dzisiaj herbaciarka. Tak jakos mi osobiscie przypadla do gustu, ze ciezko bylo oddac ;((.
Ja na co dzien zajmuje sie paznokciami i ustawilam w saloniku taka mala gablotke bo w domu juz miejsca zaczynalo brakowac. Klientki przychodzily, zawsze tam sobie cos upatrzyly i kupowaly przy okazji. Wiec herbaciarka niestety na dlugo nie zagrzala miejsca w gablotce Wink

   


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#15
Nie zamierzonyWink) teraz juz odkrecam Wink wtedy to jeszcze tak wszystko na lapu capu bylo robioneWink
Odpowiedz
#16
Ileż nowości! Widać Twoją miłość do decou i ten szał pasji Heart Trzymam kciuki za kolejne etapy tworzenia. Super!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#17
fajna herbaciarka, ja wolę nie przeszklone ale to rzecz gustu
Odpowiedz
#18
No i po herbaciarce to godnam następnych prac!
Odpowiedz
#19
Tak sie zabralam za szlifowanie, ze zakurzylam caly domWink)). Szczerze piszac to troche przejelam sie tym szlifowaniem i grzebalam po necie w poszukiwaniu jakiegos opisu kiedy dokladnie to robic. I w sumie to na podstawie tego co wyczytalam sama sobie opracowalam system Wink na koniec poleruje jeszcze troche woskiem do farb kredowych. Mam nadzieje ze to nie gafa Wink
Bardzo sie ciesze, ze podobaja Wam sie moje prace. Fajnie to uslyszec od profesjonalistek, a nie tylko od rodzinki Wink
A dzis dolaczam ciag dalszy staroci.
Kolejny stary talerz na owocki
   
   
Piorniczek
   
   
I dwie mini skarbonki
   
Odpowiedz
#20
znów fajne prace, zabieram ptaszkową skarbonkęSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl