Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawa z transferem
#11
bardzo ładneSmile
Odpowiedz
Reklama
#12
Transfer na zegarze dla fana legii "bez kropeczkiSmile"


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#13
Pokazałam Młodemu, a on: "dlaczego ja jaeszcze nie mam takiego?"
Jest super, a kropeczkę jak Olik pisze.
Odpowiedz
#14
niezły, dla fana w sam razSmile
Odpowiedz
#15
Młodemu w pracy spodobały się moje "transfery" i chciał żebym mu zrobił coś takiego na prezent dla jego dziewczyny.Dał fotkę no i zrobiłemSmile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#16
(05-27-2019, 06:12 AM)fido72 napisał(a): Młodemu w pracy spodobały się moje "transfery" i chciał żebym mu zrobił coś takiego na prezent dla jego dziewczyny.Dał fotkę no i zrobiłemSmile

Całkiem nieźle to wyszło Smile  Na czym robiony transfer? To jakaś frezowana deska?
Odpowiedz
Reklama
#17
(05-27-2019, 08:15 PM)Arek_Sz napisał(a):
(05-27-2019, 06:12 AM)fido72 napisał(a): Młodemu w pracy spodobały się moje "transfery" i chciał żebym mu zrobił coś takiego na prezent dla jego dziewczyny.Dał fotkę no i zrobiłemSmile

Całkiem nieźle to wyszło Smile  Na czym robiony transfer? To jakaś frezowana deska?

Transfer robiony na deseczce którą sam frezowałem potem pomalowana została brązową bejcą i na to biała farba akrylowa"ramka pomalowana jedną warstwą żeby przebarwienia wyszły mocniejsze a środek malowany dwa razy"
Odpowiedz
#18
Kolejne transfery


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#19
Ciąg dalszy z wcześniejszego posta


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#20
Photo 
Takie trzy zegary sobie zrobiłem Cheers wszystkie tarcze były robione żelazkiem"transfer zelazkiem" tylko w tym ostatnim cyfry sobie wyfrezowałem.
[Obrazek: KmjGfL55NBU49wi30XR5aEr15QzqOsOz5CiYrhxt...authuser=0]
[Obrazek: 1kBOKsZaklLNalw8apMmmMr6gWhilhiPHPopORMl...authuser=0]
[Obrazek: PlPcwzA6LfyTjVN3Kl-j_tGTipFg1KeXk07uzT8k...authuser=0]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl