Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stojak pod tablet
#1
Stojak zrobiony z odpadów drewna na pierwszych dwóch zdjęciach w stanie surowym na kolejnych przerobiony na specjalne zamówienie małej dziewczynki Wink


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
(03-31-2017, 05:41 PM)oli napisał(a): Fido - kilka spraw porządkowych. Zakładamy jeden wątek na prace dekupażowe w dziale do tego przeznaczonym i jeden (jeśli jest taka potrzeba) w dziale z innymi pracami (tam, gdzie dekupażu nie ma wcale). W tym jednym wątku prezentujemy swoje prace. Wszystkie. Nie zakładamy wątku dla każdej rzeczy osobno. Ty już masz trzy wątki, z czego jeden pusty. Likwiduję go.
Tu widzę dekupaż, więc praca nie powinna być w tym dziale.
Teraz zdjęcia. Wszystko OK, ale są strasznie duże. Poproszę Cię o zmniejszenie ich w dowolnym przeglądarce do grafiki do rozmiaru ok. 800 px na dłuższym boku, żeby nie wyłaziły za ekran, bo to zniechęca do oglądania.
Jak założysz odpowiedni wątek w dziale dekupażowym i umieścisz jeszcze raz tę podstawkę to ja ten wątek usunę. Jakiś czas temu spędziliśmy z adminem kilka dni na uporządkowaniu forum, żeby wszystko można było łatwo znaleźć, stąd takie prośby do Ciebie. Przyjrzyj się jak wyglądają nasze wątki, poczytaj regulamin forum i będziesz wiedzieć wszystko.

Zrobienie podstawki od zera to jest  decoupag?
Odpowiedz
#3
To można zaliczyć pod decoupage bo wzorek jest naklejony ale to jest jedyny element w całej tej zabawie który może podchodzić pod decoupage a 99% to inna technika.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl