Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
#51
Piekne Wink Zuza juz podkradla kilka rzeczy, ale na szczescie moje faworytki zostaly: bratki i fioletowy sloik. Czy ten segregator na koncu jest drewniany? Ciekawe kolory. Brakuje mi ciut jasniejszego kontrastu, ale i tak jest bardzo ladny.
Odpowiedz
Reklama
#52
dużo i piękne prace. Uwielbiam patrzeć na prace z motywem jeżyn, są niesamowite i takie wdzięczne. To papier ryżowy ? Świetnie wyszła ci herbarciarka
Odpowiedz
#53
Callisto, jeżynki to papier Easy Calambour-a, jest też wersja ryżowa tegoż.
Zuza, poprawię się i będę systematyczniejsza.
Shanna, tak, drewniany.
Odpowiedz
#54
Misiowe pudełko dla Amelki
Szkatułeczka dla koleżanki
I...szalony krak - nie chciałam aż takich pęknięć Sad


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#55
szkatuły są śliczneSmile Dół to bejca? A ostatnia ma świetny krak, mi nigdy taki nie chciał wyjść Sad zawsze wyszły bardzo delikatne spękania, a Tobie udało się takie duże.
Odpowiedz
#56
Łomatko!! Ale Ci wyszły spękulce!! Ciekawe dlaczego takie wielkie - mnie zawsze mikroskopijne wychodzą... Ciekawe, co z nimi dalej zrobisz... Smile

Szkatułki fajne,ale dlaczego nie pokazujesz dołów...?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
Każda ma swój urok.
Odpowiedz
#58
Dół misowego pudełka to bejca - sosna oregon z drewnianejdoliny.
Dół różanej to brążowa farba - tapowane gąbką.
Nie pokazałam dolnych częsci bo są jednokolorowe.
A co z krakiem...? Najpewniej zeszlifuję (raczej nałożnik mój to uczyni) - no przeca nie ma co z takim zrobić - przesadziłam Sad
Odpowiedz
#59
Uczyniłam kilka cudaczków.
I znowu nie wszystko się wkleiło, ciągle każe raporty o błędach wysyłać, nie wszystkie moje odpowiedzi widać....buuuuuu.... Adminku ratuj !!!!
A może tak ma być...??? Kara jaka cy cuś ?


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#60
Super prace. Podoba mi sie szkatulka. Na donicy piekny wzor. No i masz fajny podstawek pod doniczke. Jak takich nie widzialam a w ogrodniczym bywam dosc czesto. To byl komplet?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl