Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci-śmieci Zuzy...
Dla mnie bardziej ten różowy . Ma bardzo ładny wzór Smile.

A to czerwony nie różowy?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Oba bardzo ładne, ale mnie w zestawieniu z sukienką dużo bardziej podoba się czarny.
Odpowiedz
Uffff trochę mnie uspokoiłyście Smile

Zrobiłam i przyszyłam czarny, bo i tak wszystkie dodatki zazwyczaj mam czarne. Ale przecież kiedyś może będę chciała coś w innym kolorze Big Grin

Ten cieniowany kordonek jest trochę ciemniejszy niż na zdjęciu - od różowego idealnie takiego jak tunika do czerwonego, ale w takim odcieniu... ja wiem... wiśniowym (?). W każdym bądź razie odcień pasuje idealnie Smile A najdziwniejsze jest to, że miałam taki kordonek w moich zapasach... Ciekawe czy jest taki kolor, którego nie mam w swoich zapasach...? Undecided
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuzek, kończ co masz skończyć i będzie tak "dla odmiany". Wiadomo, że diabeł tkwi w szczególach. Raz jeden, raz drugi i prawie nowa kreacja. Inne kolory, inny ścieg... Oba piękne.
Odpowiedz
Rzeczywiście różowawo czerwony może lekko babciowaty, ale czarny jest GIT-MALYNA!!! Smile
Odpowiedz
Pamiętacie, jak Grarut pokazała zdjęcia spódniczek robionych na szydełku? Strrrasznie mi się spodobały i chciałam zrobić, ale nie mam dla kogo... Zaproponowałam Atanerce, ale nie chciała... Szukałam w pamięci jakiejś znajomej dziewczynki, ale jak na złość - albo chłopaki, albo starsze dziewuchy... Sad Aż wreszcie pomyślałam "Czy ja muszę robić dla kogoś??? Nie mogę zrobić tak sobie??? Kto bogatemu zabroni???" Big Grin Akurat jechaliśmy do Inowrocławia, więc w zapasach teściowej znalazłam niebieską włóczkę i zabrałam się do roboty. W czasie wyjazdu zrobiłam prawie całą - poza ostatnią falbanką. Dzisiaj wreszcie skończyłam i muszę powiedzieć, że podoba mi się Big Grin Ciekawe czy będę miała kiedyś wnuczkę, która mogłaby ją nosić...? Smile

Do całkowitego końca brakuje jej (tej spódniczce) wyprania i ułożenia - teraz te falbanki tak jakoś sterczą.. Zdjęcie kiepskie, bo słońce się schowało...
   
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Eee.., ładna jest! Ale czy nie będzie się rozciągała i przez to deformowała / defasonowała?
Odpowiedz
Śliczna ta Twoja spódniczka Wink
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki - mnie też się podoba Smile Szkoda, że dzianina pogrubia, bo bym sobie taką zrobiła Big Grin

Virgo - szydełkowe rzeczy o wiele mniej się deformują niż te "druciane". Nic jej nie powinno się stać, jedynie zaciągać nitki się mogą.. Do biegania po krzakach się nie nadaje Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
(05-09-2015, 07:39 PM)Zuza napisał(a): Virgo - szydełkowe rzeczy o wiele mniej się deformują niż te "druciane". Nic jej nie powinno się stać, jedynie zaciągać nitki się mogą.. Do biegania po krzakach się nie nadaje Tongue
Aaaa... jasne Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl