Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci-śmieci Zuzy...
#1
Żeby Callisto i Shannie nie było smutno, wstawiam swoje wytworki...

Na początek szydełkowe maleństwa. Zabaweczki i biżutki:    
               
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Osmiorniczka jest boska. W szydelkowej bizu nie gustuje, co wcale nie oznacza, ze mi sie nie podoba.
Odpowiedz
#3
o matuchno, jakie słodkości! Wcześniej takie maleństwa nie robiły na mnie wrażenia jednak ostatnimi czasy coraz częściej mi się podobają. Ośmiorniczka jest debeściarska!! Podzielisz się wzorkiem?
Odpowiedz
#4
Dzięki ! Smile
Wszystkie te zabaweczki powstają "z głowy", więc nie mam wzorów...

To teraz trochę papierowej wikliny:
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#5
Wiklinka górą !! bardzo fajne kosze i pojemniki na różności. Równe wszystkie, mi jakoś nie chcą tak wyjść, chyba to wina tego, że robiłam z ręki Sad pojemnik na serwetki z morskim motywem jest śliczny. Jeszcze nigdzie nie widziałam koszyka w kółeczka, efekt niesamowity. To z rurek czy z pasków? kurcze, zabieram go i nie oddam nikomu Tongue
Odpowiedz
#6
Dzięki! Smile
Pokazałam tylko te równiejsze... Tongue Czasami wychodzi równo, a czasami nie - i zupełnie nie wiem dlaczego... Huh

A te kółka robi się ze spłaszczonych rurek... Dużo roboty, ale całość niezbyt stabilna - łączenia są słabym punktem. Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Callisto ma racje - koszyczek w koleczka to majstersztyk. W ogole piekne koszyczki. Wcale nie wygladaja na papierowe. Mozna sie nabracSmile
Odpowiedz
#8
Mi zwijanie rurek nie zawsze wychodzi równiutko a co dopiero zaplatanie Angry raz są cieńsze raz grubsze, choć patyk na który nawijam jest zawsze ten sam.
Odpowiedz
#9
I ja kiedyś szydełkowałam. Ostatno (znaczy kilka miesięcy temu) zmuszona byłam "stworzyć" kwiatek do czapki, którą też jakoś tam "wydrutowałam" i nawet nieżle wyszedł. Zuzek, ośmiorniczka jest zaje...fajna, ale koszyczek z kółek nie do podrobienia, no ten jest superancki.
Odpowiedz
#10
Virgo pokaz koniecznie swoje szydelkowe cuda. Sama nie umiem na szydelku, ale lubie takie cuda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl