Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci-śmieci Zuzy...
#11
Chciałyście teabagi...
   
Można z nich robić gwiazdki na choinkę
   
Albo kurczaczka
   

Co jeszcze można z nich zrobić - nie wiem... Może macie jakieś pomysły? Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Sliczne.
Co do pomyslow- ja bym wykorzystala je jako ozdobniki do kartek. Gdyby zamiast gwiazdki zrobic kwiaty....... Latwo mi mowicTongue
Odpowiedz
#13
Ale ja kartek nie robię... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#14
Nie robisz to czas sprobowac Smile Ozdoby masz jak znalazl.
Odpowiedz
#15
:O Kur...czaczki, tyle lat żyję i nie wiedziałam, że tak można, toż do ozdabiania kartek jak znalazł, a i choineczkę można śliczniastą zrobić...
I weź tu człowieku nie właź na forum...zawsze coś nowego pokażą...
Odpowiedz
#16
O! Virgo - przypomniałaś mi - choineczkę też zrobiłam. Smile
   
I przyklejałam zamiast kokardki do prezentów
       


Załączone pliki Miniatury
   
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
kopalnia przydasi, są piękne, kolorowe i ożywią cokolwiek do czego się je przywiąże. Same w sobie już są niepowtarzalne.
Shanna ma rację do przyozdabiania kartek jak znalazł, Zuza więc zacznij podążać w tym kierunku Smile Ja spróbowałam, choć nic powalającego jeszcze nie zrobiłam, to zabawa przednia!
Odpowiedz
#18
Ostatnio nie miałam prezentu dla szwagra, więc dostał ode mnie grzybki marynowane w słoiku z czapeczką...
   
No i teraz robię te czapeczki i robię...
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#19
No masz...... znow piekne.... Jak nie teabagi to czapeczki.....
Ja ostatnio mialam nawet dzien pod nazwa 'naucze sie podstaw szydelkowania'. Otwieram net, pytam wujka google i czytam, ogladam te kursy dla nierozumiejacych slow - obrazek po obrazku. I nic nie kumam. Moja mama chciala mnie nauczyc ale nie umie mi pokazac, bo ja jestem leworeczna i wszystko robie odwrotnie. Chyba nie bede sie porywac z motyka na slonce i odpuszcze sobie takie robotki, za to bede wzdychac do TwoichSmile
Odpowiedz
#20
W necie są też kursy dla leworęcznych. Smile Albo obserwuj mamę w lustrze... Smile Albo nauczsię prawą ręką - znam taką leworęczną, co wszystkie robótki robi prawą, bo tak się nauczyła... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl