Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci-śmieci Zuzy...
#31
Można spróbować, ale obawiam się, że nie za bardzo "serwetki" się nadają, bo nitki są dość grube. Przykleić jeszcze jakoś ujdzie w tłoku, ale potem dobrze byłoby zalakierować, przynajmniej 2, 3 razy dla zabezpieczenia pracy.
Odpowiedz
Reklama
#32
Oki, to był tylko pomysł. Widać teoria łatwiejsza od praktyki, zdaję się na Twoje doświadczenie.
Odpowiedz
#33
Virgo - Twój pomysł wcale nia jest zły - trzeba go tylko zmodyfikować... Smile
A robótki szydełkowe (i nie tylko) można wykorzystywać różnie... Jest taki preparat "paverpol", który tak usztywnia tkaniny, że stają się jak z kamienia... Można robić miseczki, rzeźby i inne takie...
Widziałam też w dekupażu serwetki - odciśnięte w farbie (zostaje wzorek) albo pomalowane farbą i odciśnięte (jak stempelek). Można też zrobić mały element, jakiś kwiatek, i go przykleić, a potem zalakierować... Takie 3D. Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#34
o widzisz, nie wiedziałam o tym produkcie. Dzięki, może kiedyś się przyda Wink
Odpowiedz
#35
Ale fajne rzeczy.Ja do szydełka to mam dwie lewe,a igła to mój wróg.Wiklinę kiedyś próbowałam ,ale cierpliwości mi do niej brakUndecided
Odpowiedz
#36
Coś mi nie idzie szydełkowanie firanki... Sad

To Wam pokażę stare moje "twory okienne" Smile

Najpierw robiłam zawieszki na okno
       

A potem już prawdziwe firanki.
           
A z tych jestem najbardziej dumna! Smile
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Kochana. Toz to arcydziela!!! CudowneSmile
Odpowiedz
#38
No tak... Taki dar to trzeba juz mieć, żeby tak umieć.
Kiście winogron przecudowne.
Bardzo, bardzo ładne wykończenie dołu marynistrycznej firaneczki.
Odpowiedz
#39
Dzięki dziewczynki! Smile

Ostatnio byłam przez tydzień u siostry i udało mi się zrobić fotkę obrusa, który leżał właśnie na stole. To mój stary prezent - reszty jakoś nie miałam czasu sfocić... A obrusów kilka dla siostry zrobiłam. Smile
   

A to taki mały słonik-breloczek. Moja siostra ma bzika na punkcie słoni... Smile
       

Spotkałam sie tam też z koleżanką i uczyłyśmy się nawzajem robienia motylków - ja ją szydełkowych, a ona mnie haftowanych "matematycznie". Oto moje motyle:


       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#40
Obrus cudowny. A i ta babeczke na nim juz gdzies widzialamSmile Szydelkowe prace piekne. Co to haft matematyczny dowiedzialam sie niedawno gdy ktos przeslal mi link z kartkami ozdobionymi wlasnie nim. Cudenka mozna zrobic. Zebym ja tylko igle i nitke polubila....niestety...nie lubimy sie z wzajemnoscia (ona mnie kluje, ja staram sie ja omijac). Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl