Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z mojego kącika....
#11
Przyklejony mocnym klejem do tapet ,potraktowany dwoma wartwami farby i kilkoma lakieru twardy jak skała.
Itak gościu zrobił mi przysługę. Z kolei krak na tum pudle z niepasującymi różami to efekt żółtka.Wychodzą duże spękania.
Odpowiedz
Reklama
#12
Te maski weneckie, to jednak piękne są... Baaardzo mi się podoba ten motyw i Ty świetnie go wykorzystałaś, brawo!
Odpowiedz
#13
Dziękuję .Zroiłam już trzy skrzynki z tym motywem. A będzie jeszcze czwarta.
Odpowiedz
#14
ojej, jak duzo i jakich pięknych prac... Aż trudno uwierzyć że to debiut Wink
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#15
Prace cudne!Normalnie nie wiem którą wybrać.Jesteś niesamowicie zdolna.Ja zawsze też chciałam pójść na kurs,ale niestety nie mam takiej możliwości,a widzę ,że warto.Brawo!!!
Odpowiedz
#16
świetne prace, masz dziewczyno talent Smile a biorąc pod uwagę, że to początki, to z niecierpliwością czekam na kolejne fantastyczne prace

OOOOO, BRYDZIA się znalazła Smile fajnie Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
(11-23-2011, 10:27 AM)martyna20031 napisał(a): Przyklejony mocnym klejem do tapet ,potraktowany dwoma wartwami farby i kilkoma lakieru twardy jak skała.
Itak gościu zrobił mi przysługę. Z kolei krak na tum pudle z niepasującymi różami to efekt żółtka.Wychodzą duże spękania.

Zdaje się że podobny efekt można uzyskać używając folii spożywczej Wink
A prace ogólnie fajne i aż nie chce się wierzyć że to prace początkowe Wink Aż strach się bać co będzie dalej Tongue
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
#18
prace cudowne !! wszystkie bez wyjątku . Już sie nie mogłam doczekać jak dziś odpalę laptopa i zobaczę czy coś wkleiłaś, no i się nie zawiodłamSmile Masz niezłe umiejętności i fajny pomysł z tym papierem śniadaniowym.
Odpowiedz
#19
Pierwsze koty za płoty. Nie przypuszczałam,że moje prace spotkają się z tak przychylnymi opiniami.Dziękuję.
Odpowiedz
#20
        Motyw z irysami jest w dwóch wersjach.To pudełka na kredki dla mojej córki i jej koleżanki.Wyrosły z różu,teraz kochają fiolety.Gdy ogłądały serwetki nie podobały im się kwiaty tylko kolor.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl