Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witam
#1
Chciałabym się przywitać, bo jestem tu nowa, mam nadzieję że w dobrym miejscu to robię, bo szczerze to nigdy nie korzystałam z żadnego forum i poruszam się na nim jak dziecko we mgle Smile wybaczcie.
Decoupage fascynuje mnie juz od ponad roku, ozdabiam różne rzeczy, najczęściej te które wyszperam na giełdzie staroci Smile
jeśli moje posty będą nie w tym miejscu co potrzeba, to licze na Waszą wyrozumiałość Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
i ja witam się z Tobą cieplutko Smile
Odpowiedz
#3
Kurczaki, jak tylko ogarnę wstawianie zdjęć to (nie) chętnie się pochwalę. Nie to że boję się słów krytyki, ale jakoś tak ciężko mi to idzie ;/ mój narzecznik raczej mnie promuje, nawet stonę na fejsie mi zrobił, ale nie wiem czy moge tu udostępnić link?
Odpowiedz
#4
Witaj Olka Smile fajnie,że jesteś. Nie przejmuj się za bardzo, początki są trudne, ale z czasem sama zobaczysz, że nie taki diabeł straszny. Ja tu też stawiałam pierwsze krokiSmile
Odpowiedz
#5
Witaj Olka super ,że do nas wpadłaś.Już nie mogę się doczekać Twoich pracSmile
Odpowiedz
#6
http://www.facebook.com/pages/Decoupage-...417?ref=ts jeśli będziecie mieli chwilę to zajrzyjcie Smile Oczywiście postaram się wrzucić swoje pracę i będę z pokorą przyjmowac krytykę Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj serdecznie Smile
Odpowiedz
#8
Ojej chyba spaliłam raka Smile
Dzięki, na pewno skorzystam Smile
Odpowiedz
#9
Witam serdecznie.
Odpowiedz
#10
I ja się witam niemniej serdecznie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl