Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :)))))
#1
Heart Bardzo cieple chciałabym przywitać wszystkie użytkowniczkiSmile Moja przygoda z decoupage zaczęła się od przyniesienia przez moją koleżankę z roku książki z pracami decoupage(takimi zaawansowanymi technikami) nie mogłam się napatrzeć na te przedmioty....zapragnęłam coś takiego sama stworzyćWink noi zaczęłam szukać w internecie informacji o tej sztuce Smile Tym tropem natrafiłam na stronę Asket- Magiczna Oktawa. Zachwycona jej twórczością i kursami zapisałam się ;p nauczyłam sie tam od podstaw, także uwierzyłam w siebie, że potrafię też coś stworzyć i tak się zaczęło Smile zanim zebrałam pieniążki na tzw pakiet startowy trochę minęło od kursu, jednak wiedza została w głowie Smile Zaczęłam eksperymentować jak widać też w moich pracach- już je zamieściłam w temacie nasza twórczość. Jest mi bardzo miło razem z wami móc dzielić się pracami a przede wszystkim oglądać także wasze praceSmile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj serdecznie. Juz spiesze ogladac prace.
Odpowiedz
#3
A ja już Twoje prace widziałam Smile no to teraz się witam Smile
Odpowiedz
#4
Witaj serdecznieSmile fajnie, że dołączyłaś do nas. Lecę obejrzeć prace bo strasznie ciekawa ich jestem, a poza tym lubię oglądać Smile
Odpowiedz
#5
I ja witam serdecznie Smile Mam nadzieję,że podzielisz się z nami wiedzą i doświadczeniem zdobytym na kursie Smile
Odpowiedz
#6
I ja. Niemniej ciepło i serdecznie Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Cześć, lecę pooglądać Smile lubię ładne rzeczy
Odpowiedz
#8
Ja również serdecznie witam Smile
Odpowiedz
#9
Witaj! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl