Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie tam...
#11
Pokaż,pokaż Smile czekam Smile ja już myślę nad najbliższą okazją, na którą będę potrzebowała kartki Smile a póki co uturlam sobie śnieżynki na choinkę SmileAkurat do ozdób 3D lepsze są te grubsze paski Smile Śnieżynki ładnie posklejane wyglądają cudnie gdziekolwiek się je nie powiesi Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Chyba w przyszłym roku tez sama będę robiła kartki.Śliczne sąSmile
Odpowiedz
#13
Mnie ostatnio quilling wciągnął. Kręcę wszędzie-a najchętniej przed TV Wink Kilka moich kartek już znalazło nowych właścicieli,a mnie pozostały tylko zdjęcia Wink
                   
Odpowiedz
#14
Och wy kręcące... jak ja was podziwiam! Kartki wszystkie śliczne, bez wyjątku Smile
ale ta przedostatnia moja już Tongue
Odpowiedz
#15
no nie, nie mogę wyjść z podziwu. Cudne wszystkie! powiedz mi proszę, czy kwiatuchy robisz sama czy dzięki maszynce?
Odpowiedz
#16
Ale cie zakrecilo kochana. Kartki piekne. Jak to wszystko sie trzyma?
Odpowiedz
Reklama
#17
Dziękuję za miłe słowa Smile Kręcenie kręciSmileA pozytywne słowa utwierdzają mnie w tym co robięSmile
Callisto-wszystkie kwiatki turlam osobiście-ładnie z paseczka na igle.
Shanna-jak już wykombinuję i uformuję kwiatka,to przyklejam go zwyczajnym klejem Magic.
Dziś jeszcze trochę zmęczona jestem podróżą,ale chyba wieczorem znów coś ukręcęSmile
Grarut-jak znajdę zdjątko śnieżynki,to wkleję Smile
Odpowiedz
#18
No śliczne karteczki.. ta przedostatnia.. nieziemska.. fenomenalna Smile
Piękne, piękne jeszcze raz piękne.. Aż trudno mi uwierzyć, że to się robi z kawałka papieru nakręconego..
Odpowiedz
#19
te ponacinane też? Od linijki te nacinania robisz czy jak bo takie równe wszystkie.
Odpowiedz
#20
Callisto-nacinam ot tak..chwytam nożyczki i tnę Smile Próbowałam chwytać w taki spinacz metalowy do papieru,ale więcej zachodu i roboty z tym było.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl