Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie tam...
#31
Dziękuję Wam Kochane za takie miłe słowa Smile Aż się wzruszyłam Smile
Vika - masz rację. Quilling bardziej mnie wciągnął niż decoupage.Może dlatego,że tutaj zaraz widać rezultaty.Przy dekupażu potrzeba cierpliwości, a z nią u mnie słabo Wink Na szczęście mam podzielną uwagę i w przerwach między jedną a drugą warstwą lakieru mogę ukręcić kartkę Tongue
Odpowiedz
Reklama
#32
fantastyczna kartka Smile
Odpowiedz
#33
Obecnie nie mam za wiele czasu, więc i "tworów" niewiele. Ale w ten weekend chcę trochę się spiąć i znów coś zrobić. Mam nawet zamiar wykorzystać Wasze pomysły,by na świecznik zamiast papieru ryżowego wziąć bibułkę z butów. Zobaczymy,co wyjdzie Smile
A oto karteczki:        

No i moja pierwsza pergaminowa Smile    
Odpowiedz
#34
strasznie mnie kręci to pergamano...
Śliczności Smile
Odpowiedz
#35
Piekne.
Kartka z zajacem rewelacja.
Odpowiedz
#36
z tym zającem to sobie odgapię karteczkę, mogę ? Podziwiam za pergamano, śliczna jest Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Dziękuję, jak zwykle, za miłe słowa Smile
Callisto - bierz,co chcesz Wink
Natabus - technika pergaminowa wcale taka trudna nie jest. Trochę jeszcze u mnie to dziurkowanie kuleje, ale się uczę Smile
A teraz, na L4, wyturlałam życzenia na srebrne gody. Początkowo wszystko było w kolorze biało-srebrnym.Ale niestety efekt końcowy wyglądał jak kartka kondolencyjna. Więc to trochę podkolorowałam.
A potem włożyłam w ramkę i zamierzam oddać jubilatom Smile
   
Odpowiedz
#38
Normalnie cudo. Piekne. Nawet czarne tlo nie przeszkadza, wrecz przeciwnie - dodaje uroku.
Tylko czy w ramce turlajki sie nie zniszcza? Nie splaszcza sie?
Odpowiedz
#39
REWELACJA!
Odpowiedz
#40
"laurka" jest włożona tylko do ramki i od spodu normalnie przytrzymuje ją szkło i tył ramki. Także szkło ją nie spłaszczy od góry. Niestety będzie się trochę kurzyć Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl