Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój kochany filc;)
#11
Za torebki moge zabicTongue Przesliczne sa.
Odpowiedz
Reklama
#12
dziękuję bardzoSmile kilka torebek nawet poszło w światCool myślałam żeby zrobić podkładki pod kubki z tego szarego filcu jest on dość gruby ok 6mm i ozdobić jakimiś folkowymi motywami właśnie decoupage, myślicie że da radę?
Odpowiedz
#13
A mozesz zrobic jakis kurs filcowania?
Odpowiedz
#14
hmm czemu nieSmile może poszukam filmików z których ja się uczyłam i wam pokażęSmile najlepsze w tej dziedzinie są Rosjanki i Ukrainki jakie one cuda robią to głowa mała
Odpowiedz
#15
Myślę, że deku na filcu to zły pomysł... Prędzej widziałabym na takich podkładkach wfilcowane na sucho wzory...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#16
piękne rzeczy. chętnie podpatrzyłabym tą technikę. Będąc na targach w Poznaniu widziałam część warsztatu, ale chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej
Odpowiedz
Reklama
#17
rany Grażula - skąd Ty wiesz, że gotowy czy nie ten filc?
"Dodatki filcujesz sama, bo to widać" - tak? widać? ja tam nic nie widzę czy gotowy, czy sama... ja tylko wiem, że mi się podoba!
A to filcowanie to chyba teraz modne, bo dużo tego...
I na targach, jak mówiła Wirująca, też było... i nawet uczyli na warsztatach... Smile... no ale czasu było mało...
Odpowiedz
#18
Tak ten szary i biały filc kupuję gotowy na metry i szyje jakiś wymyślony modelSmile a resztę, wszystkie kwiatki itd robię z wełny przeważnie filcuję na mokro bo jakoś tak ufilcowane na mokro bardziej mi się podobaSmile chętnie sama bym się na takie warsztaty zapisała ale najbliżej są organizowane w Poznaniu a to jakieś 80km i dość spore koszty więc jakoś sama wszystkiego się nauczyłam i ciągle się uczę
Odpowiedz
#19
obrazek 2 i 3 to wszystko filcowane na mokroSmile a torebki na 1 to już wyższa szkoła jazdy zresztą chciałam swoje też wykończyć okuciami ale to znów dodatkowe koszty a już nie mówię o ozdobnych 'uszach' za 1 parę i to nie jakiś super ozdobnych trzeba u nas w Polsce dać ok 30 złConfused ja swoje sprowadziłam z Czech i się okazało że są to najprostsze drewniane więc koleżanka ozdabiała mi je właśnie decu ja się jeszcze wtedy tym nie interesowałamSmile


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#20
wszystko zależy od tego ile warstw wełny sobie ułożyszSmile na torebkę musi być więcej żeby nic się z niej nie wymknęłoBig Grin ja zrobiłam sobie szal taki szeroki ale nie mam jakoś weny żeby go wykończyć... Myślałam też żeby go przerobić na kamizelkę ale też nie mam wenyUndecided
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl