Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
#51
Świeczniki udane, pojemnik na pędzelki też. Przypuszczam, że połączenie czerni i srebra musi w realu bardzo ładnie wyglądać, o wiele lepiej niż na zdjęciu.
Skrzynkę potraktowałabym jako mały wypadek przy pracy. Tej czerni jest zdecydowanie za dużo. Chyba, że ktoś właśnie coś takiego lubi.
Zdjęcia powinny wyjść lepiej jeżeli przedmioty ustawisz na jaśniejszym tle ale nie całkiem białym.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#52
Merilon, przecudna jest herbaciarka z pierwszej strony, przetarcia i przenikania super. Chętnie bym wzięła i kubek na przybory kosmetyczne.
Aaaa i bardzo spodobała mi się dolna część szkatułki z bordowym makiem. Jak to zrobiłaś?

No i w szoku byłam, bo pierwszy raz dziś weszłam do Twojej galerii i zobaczyłam, że zrobiłam podobną szkatułkę/herbaciarkę z motywem indyjskim Smile Ja akurat dla przyjaciółki, która niedawno zakupiła sobie do sypialni meble w stylu kolonijnym i wybrała tę samą serwetkę co Ty Smile
Niedługo zamieszczę u siebie, więc można zerknąć.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#53
Mnie sie podoba prostota swiecznikow. Klasyka i tyleSmile
Pojemnik na pedzelki tez ciekawy.
Ale jak patrze na zdjecia to mam wrazenie ze robilas w nocy pod pierzynaSmile bo ciemne jakies.
Odpowiedz
#54
Stempelki na świecznikach sprawiają wrażenie bardzo starych, wytartych... podobają mi się!
Odpowiedz
#55
Widzę, ze nie tylko ja powróciłam na forum jak córka marnotrawna - a właściwie jak marnotrawna czarownica Smile
Pojemnik na pędzelki najbardziej mi się spodobał- no i wykorzystałaś chyba przybornik do tego celu???Smile
Fajnie, że wróciłaś - już jesteśmy w takim razie dwieSmile
Odpowiedz
#56
Dziękuję wam za tak liczne i miłe komentarze Smile Ja jestem jak najbardziej świadoma, że moje prace nie są idealne, ani w połowie tak cudowne jak więkość tutaj na forum, ale wierzę że kiedyś dojdę do perfekcji ;-) co do skrzyneczki to ona nie jest czarna, tylko biało-szara. Muszę zrobić inne zdjęcia po te były robione telefonem i nie najlepiej oddają kolorystykę. Co do stempli to teraz jak tak patrzę na zdjęcie to faktycznie nie wyglądają aż tak źle, co prawda nie są identyczne, no ale przecież to jest rękodzieło a nie produkcja seryjna Big Grin historia skrzyneczki jest bardzo skomplikowana, gdyż na początku miałam ją tylko wypolerować i pomalować na jeden kolor, potem stwierdziłam że skrzyneczka jest doskonałym materiałem do potrenowania z crackiem (kiedyś nawet na forum pisałam, że mam problem z spękaniami, nie umiem ich uzyskać Sad ) A jak ku mojemu zdziwieniu okazało się że jakieś tam spękania się zaczęły pojawiać (byłam w szokuBig Grin ) to aż się prosiło o lawendę (gdyż ja bardzo lubię połączenie fioletu i szarości Smile ) i oto efekt Wink
Jeszcze raz dziękuję wam za komentarze, obiecuję zrobić nowe zdjęcia w lepszym świetle i je pokazać. W przygotowaniu mam jeszcze zegar który robię to mojego salonu - jak się łatwo domyślić oczywiście będzie on w orientalnym stylu Wink
asiek_71 miło mi że nie tylko ja powróciłam po tak długiej przerwie Smile

(01-15-2014, 08:16 PM)DecouDream napisał(a): Merilon, przecudna jest herbaciarka z pierwszej strony, przetarcia i przenikania super. Chętnie bym wzięła i kubek na przybory kosmetyczne.
Aaaa i bardzo spodobała mi się dolna część szkatułki z bordowym makiem. Jak to zrobiłaś?

No i w szoku byłam, bo pierwszy raz dziś weszłam do Twojej galerii i zobaczyłam, że zrobiłam podobną szkatułkę/herbaciarkę z motywem indyjskim Smile Ja akurat dla przyjaciółki, która niedawno zakupiła sobie do sypialni meble w stylu kolonijnym i wybrała tę samą serwetkę co Ty Smile
Niedługo zamieszczę u siebie, więc można zerknąć.

Jeśli chodzi o szkatułkę z tulipanem, to robiłam ją dawnooo temu, ale pamiętam że z tym dołem bardzo się męczyłam, pierwotnie miały być spękania, ale jak już wspominałam ja jestem anty-talentem jeśli chodzi o spękania, i wyszło mi to nie za ciekawie, więc zaczęłam kombinować aby jakoś wybrnąć z tego no i efekt wyszedł jak na zdjęciu Big Grin
A szkatułkę orientalną też robiłam na zamówienie, dla fanki kultury Indyjskiej Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
No proszę, czasem z czegoś, co czasem kosza dotyka, można niezłe cacko zrobić Smile Świetny efekt.

A w indyjskiej szkatułce serwetkę wtapowałam w tło.
Fajnie widzieć inny pomysł na tę samą serwetkę Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#58
DecouDream pochwal się zdjęciami tej szkatułki Smile
Odpowiedz
#59
A tutaj zerknij: http://decoupageforum.pl/decoupage-Decou...i-4?page=4 Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#60
http://www.youtube.com/watch?v=kITYl8xVM...re=related tutaj masz filmiki o kuciu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl