Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
piersze kroczki i powitanie
#21
Witam ja również jestem od niedawna na razie dużo czytam, może za niedługo pokarzą się gdzieś moje pierwsze prace Blush
Odpowiedz
Reklama
#22
(02-23-2012, 05:52 PM)eczi napisał(a): Witam ja również jestem od niedawna na razie dużo czytam, może za niedługo pokarzą się gdzieś moje pierwsze prace Blush

hejka Rolleyes ja mialam juz tydzien temu wystawic swoje prace na swiatlo dzienne..ale poki co robie je na tip top ( na miare moich zdolnosci i mozliwosci niestety tylko) ale tez musze se wreszcie zebrac do kupy i pokazac swiatu Wink)
...Character is what you are in the dark....
Odpowiedz
#23
(02-28-2012, 03:04 AM)muszka napisał(a): Witaj, bedzie Ci tutaj dobrze, tu "same dobre ludzie są"Big Grin

wlasnie widze, ze takie fajne grono...zaluje tylko, ze tak pozno zatrybilam decou i nie mam czasu, zeby ogarnac wszystkie posty i watki... Wink
...Character is what you are in the dark....
Odpowiedz
#24
Grażyna123
Witam jestem nowa na forum,od roku tworze swoje durnostrojki .Byłam na zwolnieniu i zajęłam się decupage,część prac ma już swoich właśćcieli.
Odpowiedz
#25
Cześć Mikka, czy na punkcie decoupage ma już bzika?
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#26
Witam.Wpadniesz w ręce decu jak śliwka w kompot.Od tego już nie można się uwolnić po jakimś czasie...
Powitałaś na wstępie plastyczki a co z resztą?
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
#27
Przecież my wszystkie plastyczno - artystyczne dusze jesteśmy, może bez dyplomu, ale zawsze Wink.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl