Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzień dobry :)
#11
Witaj. Ale masz ladne imieSmile
Odpowiedz
Reklama
#12
Witaj Smile
Odpowiedz
#13
No i słoików mam akurat w domu dużo :) zaczęłabym od nich, ale nie mogłam nigdzie znaleźć sensownej informacji o tym, jak się za to zabrać - no i brakuje mi papieru ściernego i innych takich. Teraz będę szukać, muszę tylko po forum pogrzebać :)

Shanna, dziękuję :) chociaż czasami można cholery dostać, bo ludziom się wydaje, że źle usłyszeli i mówią do mnie Karolina albo Kordelia albo Kornwalia (!). Uprzedzam też z góry, że źle reaguję na Korę, bo nie przepadam za Jackowską... :)

Od jutra rozpoczynam poszukiwania po forum, muszę do przyszłego tygodnia skombinować jakiś prezent, bo mojej koleżance miałam w grudniu dać, a kompletnie nie miałam pomysłu, odkładałam sprawę, a mamy się spotkać niebawem. Spodziewajcie się spamu i nawału głupich pytań :D
Głupie pytanie nr 1 - czy jest gdzieś na forum wątek pomocniczy o tym, jak powinno się dekupażować na szkle? Przeglądam właśnie forum, pobieżnie wprawdzie, ale już drugi raz co najmniej, i nic nie widzę. :(
I am sherLocked.
Odpowiedz
#14
A Koralinda by Ci się podobałoSmileSmileSmile?
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#15
Wolałabym Koralina. Tak jak u Neila Gaimana. Wink
I am sherLocked.
Odpowiedz
#16
(03-20-2012, 01:54 AM)vollha napisał(a): Głupie pytanie nr 1 - czy jest gdzieś na forum wątek pomocniczy o tym, jak powinno się dekupażować na szkle? Przeglądam właśnie forum, pobieżnie wprawdzie, ale już drugi raz co najmniej, i nic nie widzę. Sad

Kurcze....szukalam, ale linkow nie znalazlam:/ Choc na pewno gdzies ten temat sie przewijal. Moze to wina tego, ze nie mam polskich znakow w komputerze i przez to trudno mi cos znaleac.
W kazdym razie szklo ozdabiasz jak kazdy inny przedmiot: podklad, farba, serwetka, lakier. Oczywiscie czystego szkla nie szlifujesz.
Odpowiedz
Reklama
#17
i ja witam serdecznieSmile
Odpowiedz
#18
Witam bardzo serdecznie. Widzę że bardzo barwna postać wbiła się na forum, miło Cię poznać SmileTeż jestem początkującą Smile
Odpowiedz
#19
poczytaj tu:
http://decoupageforum.pl/decoupage-PRZYK...ight=szkle

Odpowiedz
#20
Witaj, witaj!
If you see the wonder of a fairy tale, You can take the future even if you fail
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl