Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - secret garden - jwoj207 - 08-19-2013

Piękne torby. Jestem pod wrażeniem. Czekam na jeszcze Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - secret garden - Vika - 08-20-2013

No święte słowa - tytka the best! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - secret garden - Erato - 08-20-2013

Cieszę się, że Wam się podoba Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - secret garden - anika - 08-20-2013

Świetny pomysł, no i wykonanie perfekcyjne! Bardzo mi się podoba Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - secret garden - abask - 08-20-2013

Z taką torbą na zakupy
można iść do H&M.
Nic a nic się nie powstydzisz
bo jest piękna! ja to wiem!
Na niej kwiatki są bajkowe...
Czuć jak zapach się unosi...
Są napisy kolorowe....
Aż się prosi ją zakosić!

SmileSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - secret garden - Erato - 08-20-2013

Dziękuję, Decupoetko Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - secret garden - abask - 08-20-2013

haha... tak to mnie jeszcze nikt nie nazwał Wink)))


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - secret garden - Erato - 08-20-2013

Kurka, Oli, wierz lub nie, ale ja je ciągle lakieruję Dodgy Już zaczynam go nienawidzić, ale muszę wykończyć te małe, wąskie, wredne krawędzie wieczka Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - secret garden - Erato - 08-21-2013

No oczywiście, że "ja je" - a jak inaczej Huh Dziś rano psiknęłam naj-naj-najostatniejszą mam nadzieję warstwę lakieru Dodgy

Za to mam co innego Big Grin Zatęskniłam za bambusowymi talerzami, które bardzo lubię robić, na początku próbowałam czegoś kompletnie innego, potem był nieudany transfer, no to w końcu talerz został szczelnie zamalowany akrylówką i - po prostu pomalowany, decou to tu nie ma. Motyw drzewka z ptakiem jest z szablonu, a reszta to już napad ciapactwa Big Grin No i krak mający udawać spękaną ziemię - rozpadliny mi wyszły jak ta lala Big Grin Specjalnie tego nie lakierowałam "na równo", chciałam, żeby została widoczna struktura tych spękań. No, i ostatecznie takie sobie wyszło coś Shy
Kolorystyka wyszła kakaowo-karmelowa, a ozdobniki dodałam pastą miedzianą i brązową (znaczy w kolorze "bronze") Pentartu.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - caramel sunset - Erato - 08-21-2013

(08-21-2013, 11:16 AM)oli napisał(a): Jak inaczej na pudełeczko? Ludzie teraz mówią: jakie ładne pudełko, polakieruj GO.
ughhh, nie, mnie od takich potworków zęby bolą Tongue