Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
#1
... ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi... uuuuu.....
Pamiętacie boskiego Stuhra w tej piosence? Big Grin
Tak więc zapewne wytrawne dekupażowiczki zobaczą tu profanację i fałsze, ale ja to robię właśnie tak Angel
Na początek rzucam moją pierwszą pracę - no OK, drugą... Pierwszy był wieszak, na który wszystko źle przykleiłam i wyszły same zmarchy Undecided A ta skrzynka przyszła do mnie jako prezent (surowa) i wyszła jako prezent (zdekupażowana). Były tylko trzy warstwy lakieru, żadnego szlifowania itd. Ale mam do niej sentyment Smile

A teraz będzie drugie bardzo niedoskonałe dzieło - abażur, o który pytałam w wątku w decou na tkaninie... Efekt końcowy jest przyjemny dla oka, chociaż ja zdecydowanie wolałabym czyste linie bez tych nieudanych cieniowań. Cieniowania miały służyć ukryciu plam na tkaninie abażura, których nie udało się sprać. No i właściwie ukryły, ale nie jestem z nich zadowolona - może gdybym rozrobiła farbę z medium do tkanin, to wyszłoby lepiej. Mamie się podoba i w kuchni wygląda przyzwoicie Rolleyes


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#2
Ja tu nie widzę ani profanacji, ani fałszu, a za to dostrzegam świeżą krew! Bardzo mi się podoba skrzynka, naprawdę bardzo Smile
nie będe nudzić o lakierze, bo to już sama wiesz ale nie mogę sobie odmówić pochwały za kompozycję, kapitalną kolorystykę i motywy - brawo! Smile
Lampce, to znaczy kloszowi, też niczego nie brakuje, nawet te plamy -cienie mnie nie rażą... ale nie gra mi dół... ja bym tę podstawę zdecydowanie rozbieliła...

Jednak reasumując - wielkie brawa za początek!
Odpowiedz
#3
Viko, dziękuję za Twoją życzliwą ocenę Smile
W przypadku lampki chodzi Ci o dolną część? Tego w ogóle nie ruszałam, pierwotnie klosz był biały, a przez dziurki przewleczona była taka rafia (czy cokolwiek to jest) jaką opleciony jest "korpus" lampy. Myślisz, żeby to jakoś pomalować?
Odpowiedz
#4
Widzę, że nie ruszałaś Smile a powinnaś Wink...
pomaluj tę rafię rozwodnioną białą farbą - rozbiel ją, tę rafię, i będzie pięknie Smile
Odpowiedz
#5
popieram Vike należy rozjaśnić rafię i będzie super- brawo za skrzynkę
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#6
Bardzo udany debiut i nie ściemniaj, że kiepsko wyszło WinkBig GrinBig GrinBig Grin Widać, że się postarałaś i masz ten ,,dar" i jestem przekonana, że z każdą nasrępną pracą, będzie coraz lepiej Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Ja tez dolacze sie do pochwal. Skrzynka udana, kotek ma zaje...fajna pozycjeTongue
Na lampce mi sie bardzo podobaja cieniowania. Wcale nie przeszkadzaja, wrecz przeciwnie. I tak jak kolezanki powiem- rozjasnij dol. W tej chwili wyglada jak nieskonczony.
No i pokazuj kolejne praceSmile
Odpowiedz
#8
OK, skoro taki zgodny chór mi radzi, to spróbuję trochę podmalować lampę - chociaż trochę się boję, bo jak sp....artolę, to niestety kaplica. Zobaczę w ogóle, czy mama mi pozwoli ruszać jej lampkę! Big Grin
Odpowiedz
#9
No no no... Chyba jednak trochę lepiej Ci to wychodzi!!

Bardzo fajne masz pomysły i coś czuję, że już niedługo kolejną mistrzynię będziemy tu miały! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#10
O tak, tak mi mów! Big Grin Wiara we własne możliwości mi wzrośnie, obym tylko przeniosła to na efekty!

W domu "się lakieruje" jeszcze kilka rzeczy, ale póki co pokażę pierwszy z moich absolutnie ulubionych ostatnio talerzy Big Grin Uwielbiam bambusowe talerze z Ikei... Ten był pierwszy i to niestety bardzo widać - zrobiłam go, zanim poczytałam forum Smile Nawet pół biedy te fioletowe maziaje, nie miałam oczywiscie opóźniacza i nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, ale najbardziej mnie teraz kłuje w oczy to nie podmalowane tło wycinanki - serwetka miała beżowe tło, a nie białe, no i fatalnie sie to odcina. Pomyślałam, że wkleję go tu, żeby potem zobaczyć, czy robię postępy...
Pierwszy talerz za płoty, w domu mam już.... cztery (!) kolejne. Dokładnie wszystkie moje przyjaciółki zostaną nimi obdarowane Big Grin


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl