Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - craftingbydominique - 08-23-2013

Jak to nie bedzie krysztalow w prezencie???!!! swiat na psy schodzi.... naprawde, no! Ja bym maila pozytywnie odczytala, jakos tak pachnie, ze sie podobalo szczerze.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - Erato - 08-23-2013

(08-23-2013, 05:10 PM)muszka napisał(a): Ja chyba jednak konserwa jestemBig GrinBig GrinBig Grin Pudełeczko bardzo bardzo mi sie podoba. Te kamyki w środku - rewelacja. Korespondują z kamiennym sercem na wieczku. Całość dopieszczona, superSmile Ale nie na taka okazjęRolleyes Są gusta i guścikiBig Grin I jak widać przyszłym nowożeńcom pomysł sie spodobałSmile Najważniejsze żeby klient był zadowolonyBig GrinBig Grin
No i jest, uff... Gekon i Królik zameldowali, że pudełko będzie w użytku, yupiiiii Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - JAJE w końcu zrobiłam :) - JoannaC - 08-24-2013

Hmm czytając tytuł posta oczekiwałam jaja jakowegoś heheh a tu masz piękne pudełeczko i jak tu polszczyzny nie kochać za jej kombinacje Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Erato - 08-25-2013

Mówiłam coś o odpoczynku od decou?....
Kłamałam Angel
Owszem posprzątałam na błysk, no i ten czysty i pusty stół tak mnie zachęcił, żeby znowu nabałaganić Big Grin
Ale rzecz była prosta i szybka - decou na tkaninie ciąg dalszy. Tym razem wzięłam większą z toreb od mojego ulubionego sprzedawcy na allegro, taką z zapięciem na guzik i kieszonką na zamek w środku, z zamiarem sporządzenia wakacyjnej, plażowej może nawet torby.
Kombinacji wielkich nie ma, kwadracik z serwetki naklejony na środku, plus wzory z szablonu.
Wypróbowałam polecany tu przez kogoś klej do tkanin Pentart - bardzo dobry, faktycznie. Schnie szybciej niż Nerchau i nie rozmywa kolorów z serwetki. Jedyne, co mi się nie podoba (ale to nie jest kwestia tego kleju) to fakt, że po przeprasowaniu kolory ciemnieją i stają się bardziej jaskrawe.
Wzory namalowałam przez szablon malarski z OBI, farbami akrylowymi rozmieszanymi pół na pół z medium do tkanin Stamperii. Po wyschnięciu też przeprasowałam.
Serwetka i wzory sprawiają wrażenie bardzo solidnie połączonych z tkaniną. Fajna zabawa, może kolejna torba będzie bardziej "wymyślna".
Pytanie do szyjących - czym usztywnić dno?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - craftingbydominique - 08-25-2013

Jaka ta serwetka piekna! I jak czysciutko wyszlo... swietnie sie prezentuje! A u mnie sie medium tkaninowe marnuje, a takie fajne torebki mozna popelniac...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Erato - 08-25-2013

(08-25-2013, 11:52 PM)craftingbydominique napisał(a): Jaka ta serwetka piekna!
Prawda? Aż szkoda cokolwiek wycinać Big Grin Mnie się ona szalenie podoba i czekałam na sposobność wykorzystania jej w całości...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - craftingbydominique - 08-26-2013

a ja mam taki folder tloczeniowy z wodorostami, jak przy koniku, az sie prosi o polaczenie Smile A koniki to jeden z moich ulubionych motywow, magiczne sa. Kurka, musze cos z konikiem w morskich klimatach zrobic.... Ciekawe wlasnie czym usztywnic, pewno sa takie specjalne wklady w jakowys pasmanteriach...

Aga, takie cos znalazlam:

http://utkani.pl/pl/p/Camela-z-klejem/113

camela - sztywniejsza od ociepliny i podobno ma klej po jednej stronie!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Erato - 08-26-2013

Domi, dzięki! Zapytam o takie coś w mojej pasmanterii.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Erato - 08-26-2013

(08-26-2013, 12:16 AM)oli napisał(a): MOJA!!!!!
MOJA ONA JEST!!!!!!
Dać adres, czy masz ???
Kurcze, czemu ja tak nie umiem???????
Umiesz, zapewniam Cię Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - poszłam z torbami - Erato - 08-26-2013

Oli kochana. W ramach forumowego handlu służę torbą, serwetką i szablonem (choć w OBI są za 9 zeta...). Ty dorzucasz kropelkę chęci i wiadro talentu, i wychodzi torba-cud!
Zresztą, marudzisz. Co to dla Ciebie taka torba, miedzy jednym a drugim kęsem Pavlovej!