Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - wiolka42 - 09-02-2013

Superaśna ptica Smile. Co prawda nie lubię czerwonego ale butla podoba mi się bardzo SmileSmile.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - asiek25 - 09-02-2013

Fajna Smile
Fajne kolory i super kropeczki Smile
Ale najbardziej podoba mi się pomysł niedomalowania butelki do końca. Takie "niedociapanie" Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - Zuza - 09-02-2013

Ale super! Muszę spapugować! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - Erato - 09-02-2013

Zuza, toż to nie papuga Big Grin
Asiek, niedociapanie zostało zainspirowane butelkami Zuzy z taką rozmytą linią papieru ryżowego (dzięki Zu Big Grin )
Oli, dzięki kochana, ale oddaj jeszcze na chwilę, jeszcze wszystkim nie pokazałam Rolleyes
Wiolka, czerwień to też nie mój kolor - ale motyw bardzo mi się spodobał, więc praca była bardzo przyjemna.
Chyba lubię robić butelki Smile (no, poza małymi wypadkami przy pracy Tongue )


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - Erato - 09-02-2013

Mery, już się przyznałam Big Grin Zuzowy ryżowiec był świetny! Faktycznie dało to trochę zimowy/śniegowy efekt, może naleweczka dotrwa do zimy Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - apawlaczka - 09-02-2013

przepiękna, jak ja kocham butelki!!!!!!!!!!!!!!!!! odgapię sobie ten pomysł i wrzucę do folderu z najładniejszymi projektami :-)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - Shanna - 09-02-2013

Lubie butelki I robic I ogladac.
Twoja bardzo mi sie podoba. Ciekawy pomysl z niedomalowaniem calosci. Przezroczysta szyjka butelki to super pomysl. Widac ile magicznego trunku zostaloTongue
A ptaszyna super sie wpasowala. I kropeczki tezSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - craftingbydominique - 09-03-2013

A wlasnie za malo jest czerwieni w decu! Wlasnie teraz sobie to uswiadomilam, taki chyba nie bardzo kompatybilny kolor... zreszta ja tu nie widze czerwieni, ale piekna kompozycje motywu i wykonczenia, idealny minimalizm Smile A wiesz, co mi sie podoba najbardziej? Te pare kropek z ciemna obwodka pod ptaszeciem....


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - abask - 09-03-2013

Tak jak napisała asiek25 cudnie wygląda to nie dociapanie. Taka mgiełka wyszła Wink I motyw i kropeczki super wyglądają Wink
mam taką butelkę tylko ciemną i nie mam jeszcze na nią pomysłu Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaszek lubi pływać :) - Shanna - 09-03-2013

(09-03-2013, 12:21 AM)abask napisał(a): mam taką butelkę tylko ciemną i nie mam jeszcze na nią pomysłu Wink

cos mi sie wydaje, ze juz maszSmile