Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Shanna - 10-22-2013

TA butla.....to na pewno ta sama co ja pokazywalas I zastanawialas sie co z nia zrobic???Na pewno to TA? Bo TA jest nieziemska, tajemnicza, urokliwa. Bo tamta byla niebieska (o ile pamietam) a TA ma ferie barw I blyszczy przepieknie.

PS. Czy dziewczyny sie kloca jeszcze o to, ktora zabiera? Bo jak tak, to moze skorzystam, bo wiadomo, ze gdzie dwoch sie kloci....Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Erato - 10-22-2013

(10-22-2013, 03:58 PM)Shanna napisał(a): TA butla.....to na pewno ta sama co ja pokazywalas I zastanawialas sie co z nia zrobic???Na pewno to TA? Bo TA jest nieziemska, tajemnicza, urokliwa. Bo tamta byla niebieska (o ile pamietam) a TA ma ferie barw I blyszczy przepieknie.
Nie, to nie TA. TAMTA wcześniej pokazana, to była Meryluśkowa butelka, to Mery się zastanawiała, co z nią dalej i miała ją zbitumować Big Grin

Lady, no co Ty, pokazuj swoją! Ja strasznie lubię oglądać, jak z takiej samej rzeczy powstają zupełnie różne! (no, poza tymi metalicznymi efektami, no ale jak tu malować szkło na matowo Wink )


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Erato - 10-22-2013

Ren, król jej potrzebny do towarzystwa Big Grin Myślę, że dasz radę bez problemu!
Kurcze dziewczyny, tak mnie cieszą Wasze komentarze, ze po prostu Angel (to znaczy ze jestem rozanielona Rolleyes ) Bardzo dziękuję, naprawdę Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - craftingbydominique - 10-22-2013

Absolutnie nie ma opcji na takie dwie, ona jak z galerii szkla wyglada. Jednak szklo trzeba wypalac, czego nigdy nie robilam (Marabu od Doroty z wyrzutem na mnie zerka), pieknie pokombinowalas. A a propos zmywania i nakladania, to moje doswiadczenie podpowiada, ze wtedy sie uzyskuje najlepsze efekty, duzo wyszystkiego ma byc, niekoniecznie na raz, ale czasem wystarczy zostawic mini kaluze, mini kropeczki, ktore sie perfekcyjnie ulozyly we fraktalowe wzorki Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Erato - 10-22-2013

Mery, dawaj te swoją butelkę bo strasznie jestem ciekawa! Mnie to wino nie smakowało, ale próbowałam tylko białego, może czerwone lepsze Big Grin
Fraktalowe wzorki, Domi? Dobre określenie Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Erato - 10-22-2013

To drogo coś w tym karfurze Big Grin W moim Piotrze i Pawle za fafnaście Tongue W sumie dobrze, ze niedobre, bo bym w alkoholizm popadła, a mieszkanie zawaliła butelkami Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Shanna - 10-22-2013

(10-22-2013, 05:12 PM)Erato napisał(a): [Nie, to nie TA. TAMTA wcześniej pokazana, to była Meryluśkowa butelka, to Mery się zastanawiała, co z nią dalej i miała ją zbitumować Big Grin

No widzisz....pipierdykalo mi sieSmile Ale Mery robila taka sama, co nie. A ona - butla - ma korasa czy cos? Czy tylko taka a'la wazon bedzie? A moze inne przeznaczenie.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - Erato - 10-22-2013

Ona ma chyba takiego zwykłego korasa, co się go wyciąga korkociągiem. Wiec moja będzie jako ozdoba vel durnostojka vel zbieracz kurzu Big Grin Teraz mi bardzo do wystroju pasuje, bo mam wersję brązowo-beżowo-turkusową. Niewiele z rzeczy, które robię, zatrzymuję - ale butelka chyba u mnie zostanie Shy


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - apawlaczka - 10-22-2013

Erato, padłam na kolana i nie mogę wstać, a padłam z wrażenia!!! Jest cudowna, aż nie wiem co powiedzieć :-) Kolorystyka, złocenia, no wszystko mi się podoba. Zdradzę, że mam taką butelkę, dostałam od kuzynki, ale nie wiem czy się za nią zabiorę, bo Twoja to jak chyba Renia powiedziała Królowa :-)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - TA butelka :) - abask - 10-22-2013

Butelka jest piękna. Niby tylko nałożone na niej farby... Bez serwetek czy czegoś tam a wygląda cudnie Wink))

I jeszcze jedno napiszę: U mnie stoi na oknie opróżniona identyczna i czeka na swoją kolej Wink)