Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - pudełko z kiksem... - abask - 11-04-2013

A co to za krople na ostatniej fotce?

Nie znam sztucznych kwiatów stamperii i nie wiem jak powinno to wyglądać po obróbce. W sumie to mi się podoba to rozmazanie. Jedynie nie wiem jak odnieść się do ostatniej fotki.


RE: Decu każdy może - pudełko z kiksem... - Erato - 11-04-2013

Hania, to jest kiks właśnie Smile Wszystko, co widzisz na zdjęciach, jest efektem zamierzonym. Tylko w środku (to właśnie jest na ostatnim zdjęciu) jest nieudana próba użycia Mod Podge Dimensional Magic na tych kwiatkach.

Acha, te kwiaty nie są sztuczne - to są naturalne suszone rośliny.


RE: Decu każdy może - pudełko z kiksem... - wiolka42 - 11-04-2013

Te kwiatki owszem wyszły ładnie - tylko to rozlane wokół nie za bardzo rozmazane?? No chyba że tak miało być SmileSmile.


RE: Decu każdy może - pudełko z kiksem... - abask - 11-04-2013

Serio... Nie wiem, co napisać. A może da się zeszlifować?


RE: Decu każdy może - pudełko z kiksem... - Shanna - 11-04-2013

A ja bym sie nie przejowala tym ''kiksem''. Bierz w lapke pedzel I farbe I podmaluj go. A ze masz pudelko kolorowe to dobierz jakis kolorek I po nim, po wierzchu. Bedzie fajnie. Kropeczki tez pomaluj. A co...wszak to rekodzielo czyli wolno wszystkoSmile


RE: Decu każdy może - pudełko z kiksem... - Vika - 11-04-2013

(11-04-2013, 02:30 PM)grarut napisał(a): Ale powiem Ci, że jak w pierwszej chwili zerknęłam na zdjęcie miniaturkę, to myślałam, że to jakiś przepyszny kawałek ciasta z bitą śmietaną i ociekający jakim malinowym syropem Tongue

... i z galaretką Smile - ja też tak pomyślałam Wink


RE: Decu każdy może - pudełko z kiksem... - Erato - 11-04-2013

Wiolka, wszelkie kleksy, rozmazania i zacieki są zamierzone. Również to, że częściowo zostawiłam białe z podciekającym kolorem.

Shanna, to nie będzie takie łatwe - warstwa tego Mod Podga jest bardzo gruba, ciężko to będzie podmalować. Musiałabym to raczej zerwać wszystko w cholerę i dopiero zamalować. I do tego się raczej skłaniam Smile

Grarut, Vika - smacznego Big Grin


RE: Decu każdy może - pudełko z kiksem... - Erato - 11-04-2013

Tylko z góry uprzedzam, że pod syropem i galaretką jest płyta paździerzowa Tongue


RE: Decu każdy może - pudełko z kiksem... - Zuza - 11-04-2013

Hmmmm... Te zacieki to mi nieszczególnie... Ale reszta baaardzo! A może zalać lakierem cały spód wieczka? Może te "zatoczki" znikną?


RE: Decu każdy może - pudełko z kiksem... - Erato - 11-04-2013

No, zalanie tego całkowicie to jest też jakaś opcja... Wersja dla leniwych Wink
Niepotrzebnie lałam ten Dimensional Magic, jak już zalewać, to trzeba było normalnie lakierem. Ale to takie sobie pudełko na nic jest Big Grin Więc się jakoś bardzo nim nie przejmuję. Góra mi się podoba i w środku też, a spód wieczka jest od spodu i nie widać Tongue