Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - skok w bok: filiżanka biurowa - Zuza - 11-11-2013

Taaaaa... Nic nie uratuje tej filiżanki przed "zwinięciem"! Chyba że przykujesz łańcuchem! Big Grin


RE: Decu każdy może - skok w bok: filiżanka biurowa - Erato - 11-11-2013

(11-11-2013, 06:40 PM)oli napisał(a): Chyba Cie ten monogram nie uratuje :-)))
AB
RH+?
:-D
Owszem zgadłaś Big Grin

Grarut, no ja właśnie też nie mogę tego pojąć. Ale najwyraźniej jestem jedyną osobą, która uważa kubek za coś osobistego...


RE: Decu każdy może - skok w bok: filiżanka biurowa - abask - 11-11-2013

Może też być Ali Baba Wink))

Fajnie sobie ją zaznaczyłaś Wink) Życzę aby Ci posłużyła dećko Wink


RE: Decu każdy może - skok w bok: filiżanka biurowa - Shanna - 11-11-2013

Powiem tak jak kolezanki - oby nie zginela. Chociaz dla mnie to abstrakcja- jak mozna kolezance podprowadzic filizanke.....czego to ludzie nie wymysla/ukradnaSmile

Kolory super dobralas. A tym, ze literki nie wyszly idealnie to bym sie nie przejmowala. Przeciez to rekodzielo a nie praca od sztancy.


RE: Decu każdy może - skok w bok: filiżanka biurowa - craftingbydominique - 11-12-2013

Wiadomo, 'podlosc ludzka nie zna granic', jak mowila niezrownana Bozenka D.
Zaintrygowalas mnie mieszaniem miki z Marabu, bo patrzy to to na mnie z wyrzutem, nic nie wypalam, a Dorota taki mi prezent zrobila... ale zmieszanie z mika i to z takim efektem.. godne zastanowienia... moze przez szablon machnac na jakowyms szkle. I co? Normalnie do piekarnika, jak podeschlo?

Aha, strasznie mi sie te prawdziwe suszki podobaja, swietny pomysl z ich wykorzystaniem w takiej kompozycji kolorystycznej, i w takiej kapieli bejcowej - mozna bylo kwiatuszki przeslodzi, a tu akwarela nadala im pazura. Jak wymyslisz srodek jeszcze raz pokazuj, ja bym sobie poeksperymentowala na kiksie ile wlezie...


RE: Decu każdy może - skok w bok: filiżanka biurowa - Erato - 11-12-2013

Domi, normalnie sypnęłam tej miki do małej porcji odlanego Marabuta Big Grin Wymiąchałam i dalej już normalnie jak farbą. Jak wyschło, to nałożyłam jeszcze dwie warstwy medium, po wyschnięciu do piekiełka. Zauważyłam, że trzeba uważać, żeby nie zostawić żadnych pęcherzyków i bardzo dokładnie suszyć między warstwami, nawet robić to dzien po dniu, bo Marabu tworzy błonę, która odłazi, jeżeli się utworzy taki pęcherzyk, i to nawet po wypaleniu, a jak nie odczekasz aż dokładnie wyschnie, to bąble się zrobią od razu i wszystko się marszczy.

A z pudełkiem to dałam sobie spokój, ono jest wystarczająco krzykliwe z tą orgią kolorów na wieczku i w środku Big Grin Więc wieczko od spodu będzie na gładko i już.


RE: Decu każdy może - skok w bok: filiżanka biurowa - craftingbydominique - 11-12-2013

Dzieki za wyjasnienie, w koncu sie musze zabrac za to cale szklo, ktore w komorce gromadze Smile


RE: Decu każdy może - skok w bok: filiżanka biurowa - Erato - 11-12-2013

Dziewczyny, źle mnie zrozumialyscie - u mnie nikt tych nieszczęsnych kubków nie kradnie, nie wynosi. Chodziło mi o to, że każdy sobie bierze jaki kubek chce, a filiżanki "migrują" z piętra na piętro, gubią się spodeczki. Broń Boże nikt ich nie zabiera do domu... Tylko ze w biurowej kuchni są filiżanki i szklanki kupione przez firmę, i są te przyniesione przez pracowników. Ja, jeśli widzę kolorowy kubek, którego sama nie przyniosłam, to traktuję to jako czyjąś własność, a nie ogólnie dostępną rzecz. I chciałabym, aby każdy używał swojego, albo jeśli chce, może korzystać z tych biurowych. Nie da sie pomylić. Tylko nikt na to poza mną nie zwraca uwagi. Dzisiaj jedną swoją filiżankę znalazłam w kuchni na dole (ja pracuję na piętrze). Gdzie jest spodek od niej - tego nie wie nikt.

A to, ze w dużych firmach ludzie wynoszą, to jest niestety plaga. Mam klienta, ktory produkuje kawę rozpuszczalną. I niestety z hali produkcyjnej wynoszone są setki produktów. Każdy "tylko jeden słoiczek", tylko ze zatrudnionych jest ponad 350 osób...


RE: Decu każdy może - skok w bok: filiżanka biurowa - AnaLena - 11-13-2013

Erato bardzo fajny efekt, fajne kolory no i obce ręce precz Wink


RE: Decu każdy może - skok w bok: filiżanka biurowa - Erato - 11-13-2013

Nie no historia z zapleśniałą filiżanką... zgroza. Chociaż wcale by mnie nie zdziwiła taka sytuacja u mnie w pracy. Może by nie zostawili na podłodze, ale pleśniaki hodują aż furczy Tongue

AnaLena, dzięki Smile