Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka s. 193 - tsubame1 - 12-09-2013

Bardzo klimatyczna ta ramka, taka "z nerwem", jak to miał w zwyczaju mówić mój profesor od rysunku Smile Ja bym zostawiła to nonszalanckie niewykończenie, ale moje prace z reguły nie są dokończone w 100%, bo brak mi cierpilwości na dłuższą metę...


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka s. 193 - Vika - 12-09-2013

Oni maja internetowy tez, a jak nie będzie w ofercie to się w waszym imieniu wybiorę osobiście Smile


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka s. 193 - Erato - 12-09-2013

Tsubame, dziękuję. Cierpliwość to niestety jest cnota wymagana przy większości prac decou, ale w przypadku ramki moja niecierpliwość i lenistwo zaowocowały przypadkową artystyczną nonszalancją Tongue

Vika, możesz mi rzucić jakąś linką do tej Stonogi?


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka s. 193 - Vika - 12-09-2013

voila - www.stonogi.pl

kameleony masz w promocji


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka s. 193 - Erato - 12-09-2013

Grazie amica Smile

(12-08-2013, 09:36 PM)vika napisał(a): A na festiwalu kameleony były już w nowych opakowaniach i w stu kolorach Smile
Jeśli mówisz o tych, które są w stonogach, to to są inne - mój jest z Pentartu, a stonogowe to Daily Art.


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - Erato - 12-09-2013

Dorobiłam do rameczki taki sobie obrazek - wydrukowałam zdjęcie, które zrobiłam kiedyś w Krakowie. Na nim jest naklejona gaza, trochę przetarta pastą Pentartu i pociągnięta matowym lakierem.
Fotki w sztucznym świetle beznadziejne niestety.


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - wiolka42 - 12-09-2013

No super wyszło Smile. Fajna kolorystyka.


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka s. 193 - Vika - 12-09-2013

Jeśli mówisz o tych, które są w stonogach, to to są inne - mój jest z Pentartu, a stonogowe to Daily Art.
[/quote]
no faktycznie, zmyliło mnie, że stały na półce z pentartem, a w sklepie inter tylko rzuciłam okiem na opakowanie...
co nie zmienia faktu, że są the best Smile


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - Erato - 12-10-2013

Zdjęcie klimatyczne to jest w oryginale Smile Do ramki druknęłam je w sepii, ale wciąż było zbyt... oczywiste Big Grin
Zresztą to takie byle co, ktoś, kto tę ramkę dostanie, to sobie do niej włoży co zechce. Ja bym chyba włożyła lusterko, nie lubię, gdy rama walczy o uwagę z obrazem Wink


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - Shanna - 12-10-2013

Piekna ta ramka. Pomysl z wykorzystaniem koronki super.
Efekt koncowy tez mi sie podoba. Sepia gra z ramka a gaza dodala ''tego czegos''. Teraz wyglada jak prawdziwy obraz w pieknej ramie.