Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - Erato - 12-10-2013

Dziękuję Dorotko Smile


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - Shanna - 12-10-2013

Nie ma za co, wszak to Twoje dzielo. Sobie dziekujTongue


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - abask - 12-10-2013

Ale to wyszło zaje.... Zajefajnie Wink)
Świetny efekt z gazą. Można pomyśleć, że na jakimś płótnie ten obrazek Wink)


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - Erato - 12-10-2013

Hania, to był taki pomysł w Twoim stylu, zainspirowałaś mnie Wink


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - tsubame1 - 12-10-2013

Faktycznie gaza imituje płótno. Ładnie to razem gra kolorystycznie. Całość chyba jak dla mnie za bogata, ja bym wolała jednak z lustrem.


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - Erato - 12-10-2013

(12-10-2013, 04:19 PM)tsubame1 napisał(a): Faktycznie gaza imituje płótno. Ładnie to razem gra kolorystycznie. Całość chyba jak dla mnie za bogata, ja bym wolała jednak z lustrem.
prawda? Dlatego nie lubię zdobionych ramek do obrazów czy zdjęć. Lustro - może być. Albo sama rama Big Grin Podoba mi się pusta, ozdobna rama jako element wystroju wnętrza.


RE: Decu każdy może - stan ważkości s. 189, ramka z obrazkiem s. 196 - craftingbydominique - 12-10-2013

Ale ta oryginalna fota klimatyczna! Krakowska przeca.... Smile, swietna calosc! A puste ramy, kilkanascie na scianie obok siebie, to jest niegasnacy hit wystroju wnetrz, bardzo, bardzo...


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - Erato - 12-11-2013

Chciałam sobie koniecznie spróbować zrobić coś metodą wyciskania, na próbnik poszła zawieszka w kształcie serca - mam malutkie stempelki z motywami świątecznymi typu gwiazdki itp. no to pomyślałam, że będzie taka świąteczna zawieszka. Nie miałam zaprawy do kafelków, więc użyłam pasty strukturalnej, ale na jednej stronie położyłam za grubo i za krótko suszyłam, na drugiej wręcz odwrotnie, więc wyszło tragicznie Big Grin
Ale pomalowałam, popaciałam miką i pastami, a na koniec polakierowałam sprayem z róznokolorowym glitterem, który wychodzi bardzo efektownie na ciemnych powierzchniach. No i jest sobie takie cóś, trochę przypomina serce z piernika, no bo jest spierniczone. Ale za to błyszczy się, migocze i świeci, na choince może sobie wisieć wśród lampek, nie będzie widać tej porażki technicznej Tongue
Z jednej strony jest brązowo
       
a z drugiej granatowo
       
Zdjęcia kolorów nijak nie oddają, przyciemniłam trochę ekspozycję, żeby pokazać, jak to błyszczy.


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - abask - 12-11-2013

Jaka marudna z Ciebie kobita, żeby nie rzec, baba!
Fajnie wygląda to serducho. I te kolorki i wyciskanie jest własnie fajne. Nikt nie powiedział, że wyciskanka ma być "pod sznurek". Dlatego każda jest inna i każda w sobie ma to "coś".
Ale rozumiem... Popatrz... Mnie się moja spierniczona bombka z reliefami nie podoba ale innym tak. To samo jest z Twoim serduchem. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że zamierzenie było inne( tak było ze mną i moją bombką) a wyszło coś zgoła innego. Dlatego jesteśmy zawiedzione i nam się nie podoba co nie oznacza, jak widać, że praca jest zła!
Smile Wink


RE: Decu każdy może - spierniczona wyciskanka :) - apawlaczka - 12-11-2013

Czytając tytuł wątku nastawiałam się na coś na prawdę spierniczonego, a tu się okazuje że to Erato pierniczy trzy po trzy :-) o spierniczeniu rzekomym. Piękne to serduszko, przenikanie kolorów od czerni na brzegach poprzez brązy do złota w środku. Jest takie czarne podpalane, poza tym pięknie błyszczy, a na żywo pewnie jeszcze piękniej. Proszę następnym razem nie pierniczyć :-)