Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - szksat - 11-02-2012

Zapędy to pewnie każda z nas ma, ale o efekty chodzi Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-02-2012

Malola upowazniła mnie do pochwalenia się zdjęciami konkursowej nagrody, czyli kompletu biżuteryjnego w pudełku, z czego oczywiście korzystam Shy
Motywy są z papieru decou, złocone złotolem. No i sznurek, szklane koraliki.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 11-02-2012

Piekny komplet. Co prawda nie w moim stylu, ale kto wie...moze kiedys zaczne i cos takiego nosicSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - wieja84 - 11-02-2012

W moim tez nie ale bardzo fajny Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - szksat - 11-03-2012

Ło mateńko!!! Ależ piękna biżuteryja Smile Cud, miód i orzeszki. Chociaż biżu nie noszę, to takie śliczności bym chyba założyła Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - sylwia2624 - 11-03-2012

Piękny komplecik chodź też nie w moim stylu Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - anika - 11-03-2012

Bardzo ciekawe prace,starannie wykonane.Jak dla mnie - pudełeczko z kółeczkiem naj.Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - craftingbydominique - 11-03-2012

Cudne bizu, bardzo ladne akcenty zlotkowe na obrzezach, zdecydowanie dodaja tego czegos Smile. Koraliki lekkie przelamuja 'powage' medelionowej sytuacji, bomba!
Zamienilabym tylko sznurek na mosiezny grubszy lancuszek. Ale pewnie, jak sie zalozy to sznurek tez swoje robi...
ciapactwo, jako choroba zakazna w decu...
Podoba mi sie, ze gro osob lubi czysto, klinicznie, z lekkim podcieniowniem tylko, inni malarsko i pomaziane, inni postarzone, spatynowane czym sie da. Ja wszystko, choc klinicznie to nie dzialam, bo kusi dodawanie roznosci.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-03-2012

Bardzo Wam dziękuję za pozytywne komentarze - mam tylko nadzieję, że maloli choć trochę przypadło to do gustu... To w sumie był ryzykowny pomysł, no bo z biżuterią to nigdy nie wiadomo, czy się trafi, jeżeli się kogoś nie zna.

Grarut, złote ciapki są naciapane oczywiście Big Grin Złotolem. Bardzo fajny jest złotol nota bene, podoba mi się kolor tego złota, nie jest taki żółty jak w przypadku złotej farby akrylowej.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - craftingbydominique - 11-03-2012

Oh, o tym cudnym pudeleczku zapomnialam: ono jest przepiekne!!!!!!