Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - parviflora - 01-31-2014

fajne puszki poświecowe - ogólnie jestem za, żeby zdobić przedmioty poużytkowe Smile


RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - Erato - 01-31-2014

Dziękuję wszystkim miłośniczkom lawendy Wink Ja też bardzo lubię Big Grin Ale jak wiadomo, wśród decouczarodziejek nie ma najlepszej prasy Wink

Domi, te kameleony, które zamówiłyśmy ostatnio, wszystkie są takie mleczne - tu pojechałam tylko jedną cienką warstwę, żeby nie przykryć wzoru.


RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - craftingbydominique - 02-01-2014

No wlasnie, to chyba niedobrze... moze by je ze zwyklym akrylem zmieszac celem lekkiego zabarwienia?


RE: Decu każdy może - puszeczka z fioletowym na l... ;p - Erato - 02-01-2014

Malolciu droga, no przecież, że to fiołki Wink Dziękuję, że zajrzałaś i nawet popatrzylas na fioletowe Tongue


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Erato - 02-02-2014

Nigdy wcześniej nie robiłam chustecznika w tym kształcie, więc u mnie to premiera Big Grin (w ogóle to drugi w całej mej dekupażowej historii!)
Bez filozofii, bo prosty do bólu - bardzo mi się spodobała serwetka i po prostu nakleiłam ją w całości na cały chustecznik. Boki, dno i w środku pomalowane jakąś lakierobejcą, którą ostatnio znalazłam w czeluściach mej szafy, całkiem ładny kolor. Po bokach motylki z szablonu (i znowu brzydko mi wyszły Dodgy ), na rantach i wokół otworu akcenty kolorystyczne z motywu. Wylakierowany Domaluxem na błysk.
                   


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - apawlaczka - 02-02-2014

zabieram

piękny jest i rewelacyjny pomysł z tymi motylkami na bokach - uroczo to wygląda :-)pozwolę sobie odgapić :-)

acha jeszcze bym chciała zwrócić uwagę na świetne dopasowanie koloru bejcy do serwetki, bravO!!!!!


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Shanna - 02-02-2014

Piekny. Motyw juz sam w sobie zdobi a ranty (u mnie niebieskie) dodaja blasku. Super.


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Maglia - 02-02-2014

Świetnie wyszedł ten chustecznik. Bardzo ładna serwetka. A motylki nie wiem czemu nie wyszły ? Nie są przecież rozmazane, fajne są Smile


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Virgo_777 - 02-02-2014

Chustecznik zaj...ładny bardzo. A, że niby co tym motylkom nie wyszło..? Moim zdaniem są dobre i akuratne w tym miejscu. A i bejca dobrze dobrana. No nie wiem co tu może być nie tak...


RE: Decu każdy może - chustecznik bez filozofii - Erato - 02-02-2014

Czepiam się motyly, jakby powiedziała Wiolka Big Grin, bo te, które pokazałam, to są te lepsze Tongue Z drugiej strony tez są i są rozmazane Blush
Shanna tak, ranty są przeciągnięte turkusową Inka Gold.