Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - jaja lawendowe - AlaJ - 03-17-2014

Jak tu przyjemnie pachnie lawendą Wink rewelacyjne, lubię fiolety, lubię tez patynę wiec najbardziej podoba mi się ta pierwsza, podobają mi się wypukłości okienek. W drugiej fascynuje mnie ta szklista gładkość, zupełnie nieosiągalna dla mnie Smile Cuda...


RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - Erato - 03-17-2014

(03-17-2014, 09:26 AM)abask napisał(a): A pisanki to w jakiś wir wpadły Wink))
Bardzo dobry talerz do fotografowania jaj Big Grin

Dziękuję bardzo za pochwały wobec lawendy Smile I wrzucam jeszcze jedno jajo, jak na mnie to rzecz mega nietypowa, bo wzór dziecięcy - pisanka była prezentem dla dziesięciolatki...


RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - Vika - 03-17-2014

No i widzisz Muzo, nie zawsze to co na jaju musi pasować na pisankę Wink
bo to, co wydziergałaś na tym ostatnim, jest świetne, choć do pisanki ma się tak, jak kapusta do tortu Smile
Bardzo mi się podoba - i zamysł, i kolory, i motyw - kocham i podziwiam zawsze to, co w jakiś sposób odbiega od odgórnie przyjętej normy, w czym widać twórczą inwencję, co jest inne.
Brawo.


RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - Erato - 03-17-2014

(03-17-2014, 04:39 PM)Ataner napisał(a): Och, jak ja lubię sowy! Smile Świetny motyw i przepiękny błyskSmile Lubię Twoje praceSmile
Zaszczyconam Smile

(03-17-2014, 05:09 PM)vika napisał(a): to, co wydziergałaś na tym ostatnim, jest świetne, choć do pisanki ma się tak, jak kapusta do tortu Smile
Bardzo mi się podoba - i zamysł, i kolory, i motyw - kocham i podziwiam zawsze to, co w jakiś sposób odbiega od odgórnie przyjętej normy, w czym widać twórczą inwencję, co jest inne.
Brawo.
Zaszczyconam jeszcze bardziej Big Grin
Ja bardzo lubię nietypowe wzory na pisankach - a te sówki to prawdę mówiąc wcale nie wydawały mi się nietypowe... A tu proszę.

Wielkie dzięki Heart


RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - DecouDream - 03-17-2014

Cudaśna jest! Przeurocza sówka i nietypowa reszta (tak jakby sówka była typowa...Tongue) Fajna, wiosenna, dzieciowo-zwariowana z artystyczną nutą.


RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - abask - 03-17-2014

Bardzo wesoła pisaneczka Wink)) Koniecznie więcej takich Wink))


RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - Virgo_777 - 03-17-2014

Jej..... cudne lekkie, wesołe, radosne pisanki.
Kur...czaczki, nie jestem już pewna czy dobrze robię, że w tym roku nie robię...pisanek Undecided


RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - Erato - 03-17-2014

Virgo, jeszcze zdążysz Smile
DD, Nata, Abask, dzięki! Ja kompletnie nie czuję dziecięcych klimatów, wiec bardzo się cieszę, ze to jajo mi się udało!


RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - apawlaczka - 03-18-2014

Jam również zachwycona sową, piękne kolory, kropeczki i błysk bijący po oczach :-) śliczna jest co tu dużo gadać


RE: Decu każdy może - jaja lawendowe 249 i dziecięce 250 - Kruszyna - 03-18-2014

nie wpadłabym na to aby sówki na jaju umieścić, a to przecież tak super wyglada! Podoba mi się Smile