Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Kruszyna - 03-18-2014

to ostatnie jajo jest naj, naj, najcudniejsze!


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Erato - 03-18-2014

(03-18-2014, 10:09 PM)natabus napisał(a): 2 razy czytałam wpis viki, też nie mogę uwierzyć, że porwała ludową. Dla mnie ostatnia wymiata - odgapiam.

A słuchaj, jak przewlekasz wstążkę przez dziureczki?
Ha ha, ja się sama zastanawiałam, jakie są patenty na to Big Grin Ja ostatnio wymyśliłam patent na patyczek do szaszłyków - związuję wstążkę na ciasny węzełek i nabijam ten węzełek na ostry koniec takiej długiej wykałaczki. No i wtedy już można to "przebić" przez całe jajo. Wcześniej sie męczyłam z igłą i nitką przywiązaną do wstążki, ale to działa, jeśli w wydmuszce w środku nie ma żadnych farfocli, a często są pozostałości suchej błonki.

Dziewczyny, serce mi rośnie jak czytam Wasze komentarze, dzięki wielkie, aż się chce zaraz gnać z powrotem do roboty Big Grin


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Shanna - 03-18-2014

No....dla mnie tez naj to ostatnie. I rozanie. Na ludowo ladne ale ludowcow nie lubie.


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Erato - 03-18-2014

Nata nie wiem, czy bawełniana - dość cienka, wiec może to sztucznidło jakieś było. Ale to chyba nie ma znaczenia, i tak ją zakleisz, pomalujesz i polakierujesz Smile


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - jomajka12 - 03-18-2014

Trzy serduszka dla trzech jajeczek HeartHeartHeart.
Pierwszemu za różyczki które bardzo lubię, drugiemu za biel i błysk, trzeciemu za całość. I aniołek stróż dla blogaAngel.


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Erato - 03-18-2014

Jomajka, dzięki serdeczne za serduszka Wink I za aniołka też!


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Rapsody - 03-19-2014

No cudne te jajca, pani kochana, cudne. Sama nie wiem, która bardziej mi się podoba. Sówkowa niezwykła, radosna; łowicko-ludowa - taka folkowa, różana - romantyczna, urocza, a koronkowa po prostu wymiata Big Grin śliczności Heart


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Erato - 03-19-2014

Dziękuję, pani kochana, dziekuję Big Grin


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - AlaJ - 03-19-2014

Tak podziwiam, podziwiam, ta "wtapiana" koronka tak mi się podoba, że chyba pomysł ukradnę... bo koronki bardzo lubię Wink
PS. ten kameleon to lakier czy taka pasta woskowa? bo pastę to nawet mam Pentratu


RE: Decu każdy może - jaja raz na ludowo, raz na koronkowo... - Erato - 03-19-2014

AlaJ, to jest lakier z bardzo drobniutkim złotym lub srebrnym brokatem, takim pyłkiem bardziej, ale połyskuje jak brokat, a nie opalizuje.
Tak wygląda