Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - fioletowo-zielono - Virgo_777 - 04-09-2014

Oryginalnie ozdobione. Zestaw kolor,ów jak dla mnie szalony trochę, ale efekt końcowy bardzo przyjemny dla ocząt.


RE: Decu każdy może - fioletowo-zielono - jomajka12 - 04-09-2014

Gdybym musiała wybierać miedzy fiołkową a miechunkową pisanką, to musiałabym się rozdwoić. Obie śliczne.
A ta ostatnia też wymusza rozdwojenie - bardzo mi się podoba kompozycja, za to kolorystyka zupełnie nie...


RE: Decu każdy może - fioletowo-zielono - Erato - 04-10-2014

Wiecie co? Jesteście cudowne Big Grin Jedno jajo i to niespecjalnie "odkrywcze", a tu tyle komentarzy, każda coś zauważyła, każda inaczej widzi...

Grarut, na genialny pomysł mato-błysku owszem wpadłam, ale go nie zrealizowałam Big Grin Miał być połysk tylko na szlaczku, ale potem ten stempel się gdzieś nawinął, no i juz poleciałam standardowo. Chociaż pewnie stempel zgaszony matowym lakierem lepiej by wyglądał (wiem wiem, najlepiej, gdyby wcale nie wyglądał Tongue )


RE: Decu każdy może - jaja różne już prawie ostatnie - Erato - 04-13-2014

Pomysły mam już naprawdę na wyczerpaniu i mam jaj serdecznie dość. I tak kolejne trzy zrobiłam z tej samej serwetki z różami... Tu pokazuję dwie z nich, jedna miała być, ekhem, postarzana... Wyszło co wyszło Tongue
Ponadto jeszcze jedna lawenda, na prośbę, bo oczywiście "naród", jak to mawia oli, uwielbia wszystko, co ma na sobie ten fioletowy wiecheć Big Grin
Oraz prosta z kaszubskim wzorem i, no powiedzmy że reliefem Wink Mimo prymitywnego reliefu bardzo mi się ta pisanka podoba.
Kolejna koronkowa, strasznie gruba ta koronka była. Złocenie jest pozłotą Starwax, bardzo fajny preparat!

A i jeszcze dwie z tymi samymi różami.
   


RE: Decu każdy może - jaja różne już prawie ostatnie - Vika - 04-13-2014

No to teraz Muzaga uważaj, żebyś nie pomieszała czegoś i nie pozwoliła na zabranie MOICH jaj!
Pierwsza moja z grubą koronką - musowo! i nie obchodzi mnie w tej chwili, że ona drobiu na sobie nie ma! Moja!
I druga moja postarzana różana! (ostatnie zdjęcie, nie pomyl)
I bardzo proszę zaznaczyć, żeby się żadna do nich nie przykrochmaliła.


RE: Decu każdy może - jaja różne już prawie ostatnie - Erato - 04-13-2014

Zgodnie z życzeniem Tongue


RE: Decu każdy może - jaja różne już prawie ostatnie - Vika - 04-13-2014

NO!!!

Kocham Cię dziewczynko złota HeartHeartHeartHeart

teraz to mogą se tylko pooglądać TongueTongueTongue


RE: Decu każdy może - jaja różne już prawie ostatnie - Erato - 04-13-2014

To jeszcze dorzucam trzecią różaną z tej samej serwetki - tu już byłam tak znudzona wzorem, że postanowiłam spróbować kraka. I co? I howno. Wiedziałam wprawdzie, że ten krak (Perfect Crackle Deco Art) robi takie rozpadliny, jeżeli się położy grubszą warstwę stepów, głównie drugiego. Ale ja położyłam cienkie Dodgy A zamiast eleganckiej spękanej porcelany otrzymałam popękany mur Dodgy
   
Kolejne to lawenda na gazie Big Grin Czyli wydziwianie z nudów. Miało się toto tak nie błyszczeć, ale lakier "satynowy" okazał się być błyszczący, no i jest takie cuś.
   
Trzecia jest pisanka morska Smile Motywy są podmalowane na złoto, ale nie bardzo udało mi się to sfotografować.
   


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Erato - 04-13-2014

Malolka, dobrze się czujesz? Przecież tam jest L!


RE: Decu każdy może - jaja różne 262-263 lawenda na gazie, schrzaniony krak i inne - Vika - 04-13-2014

no qundulacja, chwila nieuwagi i rozproszenia jajcami Mojej Dolli i zwinęła... a ja to te morskie bym chciała, dudne ono jak nie wiem co...