Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-15-2012

Zmarchuszka świąteczna Big Grin Big Grin Big Grin - piękny ptaszek! Big Grin

A świeczkami mnie powalasz....


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-15-2012

Na usprawiedliwienie tych zmarch mogę powiedzieć tyle, że na pierwszy raz z bombką akrylową wzięłam sobie ambitne zadanie, bo motyw praktycznie szczelnie wypełnia półkulę bombki. Zrobienie tego bez zmarszczek jest raczej niemożliwe - a i tak sporo ponacinałam. Zdjęcia to bezlitośnie podkreśliły, natomiast normalnie nie jest to aż tak widoczne i w sumie bombka jest fajna.
Shanno te sznureczki to rafia, przyklejona na taki przezroczysty klej, trzyma się bardzo mocno. Koronka na świecy to część motywu serwetki.

Dziękuję za miłe przyjęcie zmarchuszki Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - gofira - 11-15-2012

i amy świecowa mistrzynię barwo ale bombka tez mnei się bardzo podoba bo wyraźna taka


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-15-2012

Świece są takie wdzięczne w robieniu, bo takie łatwe i szybkie Tongue
Teraz sobie zamówiłam w końcu jakieś medium świecowo-mydlane, które nie ma przerażającej ceny - dzięki temu zamierzam się świecowo rozwinąć i spróbować na nich CIAPANIA Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-15-2012

No to Was dalej pomęczę świecami Big Grin Tym razem coś dla wielbicielek fioletowego na l... Wink
       

A oprócz tego herbaciarka zrobiona w klimacie trochę orientalnym - wieczko serwetka, dół ryżowiec, w środku bejca, wieczko od środka - zaciapane... Nie wiem czemu, ale na zdjęciach w ogóle nie widać błysku, a wylakierowałam na wysoki połysk Undecided Poza rantem wieczka, na którym jest grubo nałożona nie lakierowana farba.
           

   


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-15-2012

Tym razem powaliłaś mnie pudełkiem! Dobrze, że małe, bom sie szybko otrząsnęła i porywam je! Big Grin

Świetne dobrałaś kolorki!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-15-2012

Cała przyjemność po mojej stronie Big Grin Zostaw jeszcze na chwilę, może ktoś tu jeszcze wpadnie zobaczyć Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 11-15-2012

Na pudelku piekny wzor. Kolorystyka tez mi sie bardzo podoba.
A swieczkami mozesz meczyc, przynajmniej mnieSmile Tylko ten napis mi nie lezy.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-15-2012

(11-15-2012, 06:14 PM)Shanna napisał(a): Na pudelku piekny wzor. Kolorystyka tez mi sie bardzo podoba.
A swieczkami mozesz meczyc, przynajmniej mnieSmile Tylko ten napis mi nie lezy.
Masz rację - bez tego napisu wyglądała lepiej. Ale tak sobie chciałam popróbować. Spali się i będzie nowa Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - craftingbydominique - 11-15-2012

Swieczki extra, spokojne motywy, bardzo eleganckie, szczegolnie ta z koronka bardzo ciekawa, Bombka sympatyczna, ptaszki sa zawsze sympatyczne, zmarszczek nie dostrzeglam, bo wlasnie na motyw i rafie patrzylam. A pudelko w pieknej kolorystyce - uwielbiam zloto i niebieskosci.