Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - Annia - 11-27-2012

Prawdziwie zimowa bomba! Big Grin Pięknie wyszła.


Jak robisz zdjęcia? Bo widzę sztuczne oświetlenie.......a to zawsze ujmuje pracy..


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - Erato - 11-27-2012

Bombka jest plastikowa, taka biała. Moja lakiernia polega na tym, że lakieruję trzymając za czubek, przez parę minut staram się obracać trochę w powietrzu, następnie wieszam na lampie Big Grin A pod spodem podstawiam talerz w razie spłynięcia kropli lakieru... No nie powiem, procedura jest upierdliwa i generalnie nie lubię zdobienia obłych przedmiotów...

Anniu, zdjęcia robię różnie, zależy jakie jest światło. Zgadzam się, że lepiej robić w dziennym, ale akurat w przypadku tej bombki zdjęcia zrobione za dnia wyszły strasznie smętnie. Nie wiem, może z powodu ciemnego koloru samego obiektu. Dlatego z dwojga złego wybrałam te robione z lampą i w sztucznym świetle.

ZUZA! Co Ty w ogóle opowiadasz? Jaka dziewczynka i kim niby chciałaby być, bo bycie Zuzą wydaje się całkowicie dobrym stanem Smile Ja wiem, że z Ciebie jest specjalistka od marudzenia, no ale teraz to już przesadziłaś!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - Shanna - 11-28-2012

Sliczna bombka. Dziewczyny juz wszystko napisaly, wiec nie mam co dodawac. Ja lubie wszystko co swiateczne.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - brunetka - 11-28-2012

Ja pierniczek! Wink Aż mnie zatkało. Jak patrzę na te granatowe bombeczki to zaraz słyszę kolędy podczas pasterki Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - Erato - 11-28-2012

Muszko, praktycznie całe tło jest dociapane Big Grin

Bardzo wszystkim dziękuję za pochwały, bardzo to mobilizujące (chociaż bombek robić nie lubię i już).


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - martyna20031 - 11-28-2012

Widać że święta coraz bliżej. Bombka bardzo swiąteczna i podziwiam za lakierowanie.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - szksat - 11-28-2012

Erato, no w kompleksy mnie wpędzasz - zero zmarch, fenomenalne ciapanie i jeszcze dogwieżdżona... Ech... Piękna Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - Erato - 11-29-2012

Grarut, no właśnie! To jest super sprawa. Faktycznie trzeba by kiedyś zrobić konkurs na obróbkę tego samego motywu Smile

Szksacie - zmarchy są, a jakże, ale zaciapane i zalakierowane Wink

Martyna, dziękuję Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - Vika - 11-29-2012

Co by nie mówić, te pejzażowe motywy ślicznie wyglądają na bombkach i zawsze cieszą oko Smile
No i jeszcze ptaszęce...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - anika - 11-30-2012

O, jakże miło ogląda się taką świąteczną galeryjkę. Świetne motywy i pięknie wykonane.