Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ostatnia bombka - Erato - 12-25-2012

Dzięki dziewczyny Smile
malola, a która to mandżurska a która sachalińska? Bardzo lubię te grube gałęzie, ale w ogóle nie wiedziałam, ze to wierzba Blush


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ostatnia bombka - spord - 12-27-2012

Bombeczka z aniołkiem śliczna napewno w realu wygląda jeszcze lepiej... Bardzo bardzo mi się podoba świecznik i świeczka z ptaszkami słodka Big Grin
Co do pudełeczka dla koeżanki mnie sie bardzo podoba No i podkładki bardzo ciekawe chociaż proste Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ostatnia bombka - craftingbydominique - 12-27-2012

Grubiusio go nalozylas, co? Bo popekal jak ta lala Smile. Aniolki, jak aniolki, wiadomo.. ale gama kolorystyczna i wykonanie super.

ps. milego urlopowania!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ostatnia bombka - Joanka215 - 12-28-2012

Śliczna bombka i piękne wykorzystanie tasiemki pasmanteryjnej Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ostatnia bombka - abfd - 01-15-2013

Erato, oglądam dziś od rana twoje prace.
Bardzo podoba mi się twoje "ciapanie" - zielona część zakładki - pięękna!.
Również amorki, których nie lubię, u ciebie wydają się takie wyjątkowe - zakładka w kratkę z medalionem czy bombka. Turkusowe pudełko jest piękne - szukałam własnie tego motywu.
Podoba mi się motyw z początkowego talerza - przyjaciółki. Czy to jest serwetka?
Pudełko z topielicą jest bardzo ładne, ale ja bym zrezygnowała z tej kontórówki i namalowała/pociapała fale w morsko - białym kolorze.
Świeczki i patent na zalewanie woskiem - bomba i na pewno z tego skorzystam, jeśli oczywiście pozwolisz.
Świeczniki piękne, jestem pod wrażeniem wykończenia, wyglądają jak emaliowane Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ostatnia bombka - Erato - 01-15-2013

abfd, witaj w moim decu-światku, miło mi, że zadałaś sobie trud przejrzenia całego wątku Heart
Przyjaciółki z talerza to serwetka, taka w małym formacie, dlatego ciężko coś nią pokryć na większej powierzchni, precyzyjne wycinanie z kolei niweczy urok kolorowego tła i napisów. Więc zrobiłam takie "wydzieranki".
Jeśli coś Cię zainspirowało, to korzystaj do woli, taka jest idea tego forum! Dziękuję za miłe komentarze.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Karolci - 01-20-2013

(08-20-2012, 12:39 PM)Erato napisał(a): Ten był pierwszy i to niestety bardzo widać - zrobiłam go, zanim poczytałam forum Smile Nawet pół biedy te fioletowe maziaje, nie miałam oczywiscie opóźniacza i nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje,

a co to opóźniacz, ja do teraz nie wiem.. :/


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 01-21-2013

Karolci, witaj u mnie Smile Opozniacz to taki gesty płyn, którego dodaje się odrobine do farby akrylowej, powodujący, jak sama nazwa wskazuje, wolniejsze wysychanie farby. Ułatwia to cieniowanie, przechodzenie kolorów itp. Ponoć całkiem tak samo działa kropla gliceryny kupionej w aptece za parę zł Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 02-03-2013

Dość długo Was nie męczyłam moimi (po)tworami, ale bynajmniej nie próżnuję! Robiłam kilka rzeczy naraz i teraz je kończę, kooończę, kooooończę...
Ale jedno musiałam skończyć, bo jest na prezent i to na jutro. Właściwie to nie jest jeszcze tak całkiem skończone, boki herbatkowego pudełka jeszcze wymagają lakieru, ale dziś w ciągu dnia miałam jedyną szansę to wszystko sfotografować.
Zestaw taca - pudełko na herbatę - podstawka pod dzbanek dla mojej ciotki na 70 urodziny, na zamówienie mojej mamy, z hasłem "tylko zrób coś różowego"... To coś to piękny motyw magnoliowy z serwetki. Technicznie żadna filozofia, na tacy wycinane, na reszcie klejone po całości, boki przecierane pastą Pentartu, chlapnięcia i kropki farby, lakier. Pudełko w środku już nie jest zdobione, nie miałam czasu, tylko pomalowane farba i przeszlifowane.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Vika - 02-03-2013

Jeśli taca w realu wygląda tak jak na trzecim zdjęciu, to ja jestem na tak, pomimo tego, ze róż gra pierwsze skrzypce Smile, podobają mi się kropeczki i podoba mi się kolor bejcy... jestem na tak (dla każdej rzeczy osobno i dla całości też).