Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ostatnie róże - anika - 02-22-2013

Ciekawa ta Twoja szkatułka, przyglądam się szczególnie bejcowanym powierzchniom i powiem,że bardzo ,ale to bardzo mi się podobająSmile "Bagienność" na wieczku też do mnie przemawia,choć, wiadomo, koncepcji może być wiele. Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ostatnie róże - Erato - 02-22-2013

(02-22-2013, 02:24 PM)natabus napisał(a): Wszystko mi się podoba - kolorystyka, motyw, to kropkowanie i krak zważony, ja osobiście zrezygnowałabym z tego ornamentu wewnątrz.
Ja osobiście też Big Grin Niestety doszłam do tego jak już go zrobiłam Big Grin Less is more, także w decou...

Bagienność... Tak, to jest właśnie to Big Grin
Bardzo Wam dziękuję za wszystkie wnikliwe oceny, szczegóły i uwagi Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - Erato - 02-22-2013

Zrobiłam drobiażdżka Big Grin Konik morski wycięty ze sklejki, malowany akrylem i na to moimi "fałszywymi akwarelami", czyli bejcami Muszelka też polana bejcą. Kropelki z przezroczystej konturówki Idea.
Podkleję go taśmą magnetyczną i zrobię z niego magnes na lodówkę.
       


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - Zuza - 02-22-2013

Chwila-moment! Sama wycinałaś?!?!?!

Konik śliczny i go zabieram - a mojej lodówce też będzie ślicznie wyglądał!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - Erato - 02-22-2013

Nie no Zuza, spokojnie - konik był kupiony gotowy, wycięty. Tylko goły drewniany biedaczek Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - Zuza - 02-22-2013

Ufffff.... kamień z serca.... Bo już myślałam, że zdolna do wszystkiego jesteś... Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - gofira - 02-22-2013

super jest tej laj-konik czekałam aż go pokarzesz brawo
ehhh dziewczyno jak ja ci tych malowanych umiejętności zazdraszczam


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - craftingbydominique - 02-22-2013

No przecudny jest, wydaje sie wiekszy niz zwykly magnesik na lodowke, bardzo pieknie ta muszelka wyglada i lezkowe akcenty, a oczko... miodzio!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - brunetka - 02-22-2013

och!Jaki cudny konik Big Grin Nie pogardziłabym takim Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - konik morski - jomajka12 - 02-22-2013

Mając takiego konika poszłabym za ciosem i zrobiłabym całą łazienkę w tym stylu. Sympatyczny stworek, bez dwóch zdań.