Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - craftingbydominique - 03-02-2013

Raz, ze calosc swietnie skomponowana (ta konturowka - zupelnie inaczej! Smile), dwa, ze motyw przepiekny. Uwielbiam decu pod prad Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - asiek_71 - 03-02-2013

Oryginalnie ale mnie się podobaSmile Długo rulonikowałaś??


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - gofira - 03-02-2013

a ja mogę śmiało powiedzieć że to zupełnie nie mój klimat - czemu ? mnie wiem ot tak jest i tyle. w końcu gust jest nad wyraz subiektywnym zjawiskiem, technicznie jest ok, ale sam wzór to nie moja bajka


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - makowababuszka - 03-02-2013

Widziałam juz na fb ten talerz Smile Ładny staranny, podziwiam, ale motyw nie w moim klimacie zupełnie...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-02-2013

(03-02-2013, 03:23 PM)asiek_71 napisał(a): Oryginalnie ale mnie się podobaSmile Długo rulonikowałaś??
No, trochę to trwa Smile Ale w sumie łatwiej idzie, niż na drewnie. Dużą część można spokojnie zetrzeć delikatnie gąbką, no a potem paluszek i rolujemy Big Grin Mam wrażenie, ze motyw przyklejony na szkle jest mniej wrażliwy na przedarcia, dlatego można rolować trochę mocniej. Ja to lubię, to są dla mnie takie małe domowe czary-mary, coś przyklejam, potem moczę, ścieram i ta dam! Jest obrazek Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-02-2013

Ooo, na Marsie to byłam rok temu... Ponad - pojechaliśmy 1 stycznia na tydzień Big Grin Trafiliśmy b. fajny hotel, nazywa się Three Corners Fayrouz Plaza. Mają tam przepiękną rafę, na którą się schodzi wprost z molo Smile Nie trzeba nawet nigdzie płynąć... Na ten rok nie mamy jeszcze planów, ale bardzo mi się już marzy safari, bo dawno nie byliśmy.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-02-2013

Indywidualnie - w tym hotelu jest malutka baza nurkowa, niemiecka zresztą, niemiecki ordnung że nawet beżowi chodzą jak w zegarku Big Grin Szef bazy nazywa się Mathias Schiesse czy jakoś tak, a sama baza Extra Divers. Nurkujesz nie wychodząc z hotelu, ale robią też oczywiście wyjazdy w inne miejsca.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-02-2013

No to ten Sol Y Mar jest dość daleko od Three Corners, popaczyłam na mapę. Three Corners jest blisko Port Ghalib.
Ale nieważne, tak czy inaczej na pewno będziesz się dobrze bawić! Może spotkasz krówkę Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-02-2013

Ja też nie widziałam. Tylko manaty i to w zoo Big Grin A te w Egipcie to nie manaty, tylko dugongi, bardzo podobne, tylko trochę mniejsze, jakaś inna odmiana. Kosmiczne stworzenia Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - anika - 03-03-2013

Kolorystycznie bardzo mi się podoba. Co do motywu,to rzeczywiscie intrygujący.