Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-27-2013

(03-27-2013, 03:05 PM)oli napisał(a): Erato, ale taki napis to były hit forum, o matko, spadłam pod krzesło!!! :-DDDDDDD
Zażółć gęślą jaźń? Pomyślę, pomyślę Big Grin Jakiś mały transferek na butelce na przykład Smile
Usilnie próbuję sobie przypomnieć, gdzie kupowałam to pudełko - gdzieś przez net, ale gdzie Huh To mogło być creativehobby.pl


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - makowababuszka - 03-27-2013

Ooooo jaki cud się tutaj objawił. Jestem na tak! Jeszcze jakby ta część odpwiednia miała imitację kartek Smile Trzeba by pomyśleć Smile Z resztą i bez tego jest super!
Relief widzę, więc zapytam, jaką pastą wykonany? Przymierzam się do takich poczynań pierwszy raz, dlatego rada będzie cenna Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Shanna - 03-27-2013

Mnie sie podoba, ale nie do konca.
Pomysl z reliefem ciekawy. Podziwiam, ze nie zlal sie z serwetka i ze jej nie przytloczyl.
Bok tez ladnie wyszedl. Wlasnie taki nie do konca wyrazny - no dla mnie bomba.
Nie podoba mi sie tylko srodek. Czern co prawda kontrastuje, ale wzor wyglada jak ciezki. Jakby farba byla za luzna i weszla pod szablon.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-27-2013

(03-27-2013, 07:13 PM)makowababuszka napisał(a): Ooooo jaki cud się tutaj objawił. Jestem na tak! Jeszcze jakby ta część odpwiednia miała imitację kartek Smile Trzeba by pomyśleć Smile Z resztą i bez tego jest super!
Relief widzę, więc zapytam, jaką pastą wykonany? Przymierzam się do takich poczynań pierwszy raz, dlatego rada będzie cenna Smile
Makowa, imitacja kartek jest, może na zdjęciach nie widać. Relief jest robiony lekką pastą, kupioną w Lidlu. Bardzo dobra. A te "kartki", których nie widać Smile tez pasta z Lidla, ale taką w tubce, ostatnio była w zestawach z farbami akrylowymi.

Co do reliefu to muszę się trochę bronić, bo on na "zwykle oko" jest naprawdę gładki, to zdjęcia w zblizeniach wyolbrzymiły nierówności. Natomiast wzór w środku istotnie jest schrzaniony, farba mi podciekła, no i co tu dużo gadać... Lepiej by było nałożyć cieniutko pastę i dopiero na to, jak wyschnie, potapować farbą, znowu przez szablon. Następną razą tak zrobię Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - makowababuszka - 03-27-2013

Kurcze ja do Lidla to z 50 km musze jechać - uroki mieszkania na wsi Smile Ale jakaś pasta hobbystyczna czy budowlana bardziej?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-27-2013

Hobby, takie coś: https://www.google.pl/search?q=lekka+pasta+strukturalna&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl&client=safari#biv=i%7C0%3Bd%7Cx47z0cf9BG_2zM%3A


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - makowababuszka - 03-27-2013

Podziękował, w coś sie zaopatrzę Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-28-2013

No proszę, a mnie się ta serwetka wyjątkowo podoba, a miałam tylko jedną...
Dziękuję Wam za wszystkie oceny i komentarze - jedne są zachwycone, innym się kompletnie nie podoba, ale najważniejsze, że nikt nie jest obojętny! Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - asiek_71 - 03-28-2013

Własnie obejrzałam Twoją pracę-po pierwsze nazwa poprostu warta opatentowania-druki ulotne-poprostu super. Pudełko obejrzałam i ja osobiście chciałabym takowe posiadać więc nawet jak tam coś jest nie do końca idealne to Ty wiesz, co trzeba w przyszłości poprawić a po drugie ideały są nudne heheh. No i muszę zajrzeć do drewlandiiSmile)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - apawlaczka - 03-28-2013

jak dla mnie pomysł oryginalny, niebanalny, połączenie czarnej serwetki z białym reliefem jest bardzo ciekawe bardzo mi się podoba. jestem tu stosunkowo nowa i nie wiem o co chodzi z tym zabieraniem i w ogóle jak szukać w długich wątkach nowych odpowiedzi, ale niech będzie zabieram nawet jeśli jest już jest zabrane hi hi hi