Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - abask - 05-20-2013

Oj, to muszę się uśmiechnąć do kolegi Wink))
Nie wiem tylko, czy z babcią zechce pogadać Wink)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - craftingbydominique - 05-20-2013

Pamietam kolege i cytrynowke, niestety tylko z Twoich opowiesci Smile Chyba zapowiadalas wlasnie jakies pol roku temu, ze bedziesz dla niego robic butelke czy moze juz zrobilas? No, a ta jest taka wlasnie cytrynowa, jak pisze Asiek, juz smakuje.... Bardzo ladna rafia, duzo jej, co dla odmiany jest plusem Smile. I napis - pierwszorzedny, masz absolutna racje, ze ciemniejszy za bardzo by sie w oczy rzucal. Chyba musze w koncu nabyc ryz...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - Erato - 05-20-2013

Domi no to jest właśnie ten kolega - zeszło mi z tą butelką Blush Ale wcześniej żadnych butelek nie robiłam, a teraz mi się nawet spodobało. Nieteść ma nową pustą butelkę po kur...cy Big Grin I mam już nowe zamówienie na butelkę nalewkową, ale raczej na wiśnióweczkę Big Grin

A napis chciałam zielony, niestety z zielonego atramentu został tylko żółty. Też fajnie, w sumie. Pierwszy raz próbowałam transferu na lakier.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - craftingbydominique - 05-20-2013

a kurwica to jak smakowala? chemia kolor wybarwi, z laseru zostanie wszystko.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - Erato - 05-20-2013

Nie mam pojęcia, nie próbowałam tego specyfiku - ponoć jest to jakaś wódka zbożowa o smaku zbliżonym do whisky Rolleyes Furorę robi głównie dzięki tej nazwie... Nieteść to przywozi z browaru (!) w Żywcu. Mnie w to graj, bo butelka ma bardzo wdzięczny kształt do zdobienia, a na dodatek świetny korek z wierzchem z surowego drewna, no jak stworzone do decou Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - Vika - 05-20-2013

No, qndulacja, toż ja już tu dzisiaj byłam...
i pisałam, że mi się podoba...
aaaa, no tak... to o pawiu było, nie o cytrynowej... ale różnicy nie ma - znów mi się podoba Smile
aha - całe szczęście w tym nieszczęściu, że on, napis, wyszedł był tak, jak był wyszedł, całe szczęście....


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - Joanka215 - 05-20-2013

Granatowy ryżowiec przepiękny, taki głęboko elegancki Smile, a cytrynowa butelka z białym ryżowcem przecudna. Biały ryżowiec nieustannie mnie zachwyca Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - craftingbydominique - 05-20-2013

to niedobra... wodka o smaku whisky.. bleee... dobrze wlasnie, ze butelka swietna Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - Erato - 05-20-2013

(05-20-2013, 06:04 PM)vika napisał(a): No, qndulacja, toż ja już tu dzisiaj byłam...
i pisałam, że mi się podoba...
aaaa, no tak... to o pawiu było, nie o cytrynowej... ale różnicy nie ma - znów mi się podoba Smile
aha - całe szczęście w tym nieszczęściu, że on, napis, wyszedł był tak, jak był wyszedł, całe szczęście....
w nieszczęściu?... Żadnego nieszczęścia nie było, no, ale... szczęście bez nieszczęścia, że Ci się podoba Wink

Joanko, dzięki - ryżowiec w każdym kolorze potrafi być bardzo efektowny Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - Shanna - 05-20-2013

I ja dokladam sie do peanow na czesc ksztaltu butelki i jej wykonania. Mnie sie podoba, bez wyjatkowSmile