Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92 (/showthread.php?tid=1607)



RE: Wszystkiego trzeba spróbować - znowu biżu str.43 - Virgo_777 - 10-10-2014

Big Grin jak zwał tak zwał fajnie wychodzą. Ale jeśli weneckiego nie ma to... do dzieła! Smile


RE: Wszystkiego trzeba spróbować - znowu biżu str.43 - wiolka42 - 10-10-2014

Justynka na razie mam przesyt na biżu - nie mniej jednak czekam na dostawę koralików . Po niedzieli pewnie znowu wpadnę w trans Wink.

O tym że uwielbiam haft krzyżykowy wiecie Smile. Było już jajo zrobione tą techniką , teraz przyszła kolej na bombkę . Motyw miałam już dawno wyszyty i przyklejony , zostało tylko ją dopieścić co niniejszym uczyniłam . Napiszcie tylko szczerze co o niej sądzicie , bo mam jeszcze kilka fajnych wzorów z kotkami i się zastanawiam nad taką mini serią Smile. Wiem że do świąt jeszcze jest trochę czasu jednak bombki to są takie pracochłonne cholerki Wink więc proszę na mnie nie krzyczeć że to jeszcze nie czas . Teraz luknijcie        


RE: Wszystkiego trzeba spróbować - bombka str.50 - Teśka - 10-10-2014

aaaaaaaaaaa takaś scfana - na płaskiej nakleiłaś, podejrzewam, że na
okrągłej to tak ładnie by Ci się nie nakleiło, pewnie pełno byłoby zagniotów
jak w decu,super Ci wyszedł ten bombalik , ja co prawda bombek nie wyszywałam, robiłam za to karczochy no i jajeczki ale hardangerem


RE: Wszystkiego trzeba spróbować - bombka str.50 - DecouDream - 10-10-2014

Super! Fajny pomysł, a jak dokładnie wykonany Smile


RE: Wszystkiego trzeba spróbować - bombka str.50 - abask - 10-10-2014

Śliczne bombidełko Wink))


RE: Wszystkiego trzeba spróbować - bombka str.50 - Virgo_777 - 10-10-2014

Jeee !!! Uwielbiam takie minihafciki! Bombka przecudna jest!
Koniecznie seria, koniecznie.


RE: Wszystkiego trzeba spróbować - bombka str.50 - apawlaczka - 10-10-2014

widziałam już na fejsie, śliczności :-) ja jeszcze nawet nie myślę o Świętach, ale może uda się choć jedną bombkę popełnić, kto wie :-)


RE: Wszystkiego trzeba spróbować - bombka str.50 - Zuza - 10-11-2014

No, dobra - nie będę krzyczeć na Ciebie. Ale tylko dlatego, że czekam już na następne Big Grin


RE: Wszystkiego trzeba spróbować - bombka str.50 - wiolka42 - 10-11-2014

Dzięki kochane za opinie . Jak zdążę to wyszyje sobie tą seryjkę . Teśka na okrągłej byłby chyba zbyt trudno . Widziałam haft na takich ale tylko z przodu mały motyw a dalej karczoch . Niezbyt mi się to podobało. Specjalnie sobie kupiłam kilka płaskich styropianowych właśnie po to żeby nie walczyć ze zmarszczkami .


RE: Wszystkiego trzeba spróbować - bombka str.50 - Shanna - 10-11-2014

Rob serie. Ta mi sie podoba.
Podziwiam wykonanie.